Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький
Hyundai IONIQ 5
Hyundai IONIQ 5
від:1 840 000 грн
Ціна від 1840000 грн

Hyundai IONIQ 5 (Хюндай Іонік 5) – краса електричних інновацій.

Hyundai IONIQ 5 - обзор

Ключові характеристики

Тип кузова: Седан

Кількість місць: 5 місць

Двигун: PMSM

Особливості

Один або два двигуни - Hyundai IONIQ 5

Один або два двигуни

Новий IONIQ 5 доступний в двох версіях: повнопривідній з двома електродвигунами та монопривідній з одним електродвигуном.

Регульоване рекуперативне гальмування - Hyundai IONIQ 5

Регульоване рекуперативне гальмування

Підкермові перемикачі дозволяють регулювати рівень рекуперативного гальмування та сповільнювати автомобіль за допомогою електродвигуна і заряджати акумулятор.

Культовий дизайн - Hyundai IONIQ 5

Культовий дизайн

Дизайн Hyundai IONIQ 5 позбавляє складності та демонструє мінімалістичні конструкції та точні лінії. Візуальне рішення є вшанування традицій дизайнерської спадщини Hyundai, переосмисленої для майбутнього.

Мультизарядна система - Hyundai IONIQ 5

Мультизарядна система

Передова розроблена технологія від Hyundai підтримує зарядку на 400 В та на 800 В без додаткових компонентів або адаптерів.

Більше гнучкості - Hyundai IONIQ 5

Більше гнучкості

Технологія на 400В та 800В забезпечує гнучкість у використанні зарядного пристрою, що робить можливим заряджатись від зарядок будь-якого типу.

Платформа E-GMP - Hyundai IONIQ 5

Платформа E-GMP

Нова модульна платформа Hyundai Electric-Global Modular Platform розроблена спеціально для прискорення зарядки, збільшення запасу ходу та покращення керованості.

Замовте Тест-драйв в найближчому салоні

Hyundai IONIQ Electric Обзор

Що таке електромобіль?

IONIQ 5 – це акумуляторний електроавтомобіль (Battery Electric Vehicle, скорочено BEV). Електромобілі, такі як IONIQ 5, використовують електроенергію замість пального, таким чином зменшуючи викиди CO2 до нуля. В таких авто не має зчеплення та передач, що робить їх більш економними, оскільки кошти на обслуговування потребуються менші. Також, слід зазначити, що динаміка розгону є швидшою та плавною, завдяки високому крутному моменту. Електричні автомобілі дозволяють поринути у динамічність захопливої подорожі та зробити її екологічною.

Hyundai IONIQ Electric Дизайн

Чіткий дизайн

IONIQ 5 демонструє чисте та сучасне дизайнерське рішення електричного автомобіля. Інноваційний вигляд підкреслює оригінальний мушлеподібний капот, який мінімізує зазори між панелями. Характерними для нового покоління IONIQ, стане світлодіодне освітлення з вражаючими параметричними пікселями. Передній бампер має виразну форму та приховану оптику, що справляє незабутнє враження на дорогах нічного міста. Особливий та рішучий профіль авто підкреслений прихованими дверними ручками, що підвищують аеродинамічність. Задній бампер, в гармонії з параметричними фарами, створює ефектний малюнок, від якого неможливо відвести погляд.
Hyundai IONIQ Electric Інтер'єр
Hyundai IONIQ Electric Безпека

Безпека

Новий IONIQ 5 – лідер за рівнем безпеки серед всіх моделей Hyundai. Кожна поїздка буде максимально захищеною завдяки надійним системам допомоги водієві та технологіям безпеки другого рівня автономності. Помічником в дорозі стане дисплей, який проектує актуальну віртуальну інформацію, наприклад таку як попередження або напрямки руху. Для вашого спокою в електромобіль оснащений такими допоміжними функціями як: система кругового огляду, асистент запобігання зіткненню в сліпих зонах, асистент запобігання перехресному зіткненню при русі заднім ходом, асистент запобігання зіткненню спереду з можливістю розпізнавання пішоходів та велосипедистів, система безпечного виходу з автомобіля.

Розумна зручність та комфорт

Поєднання елегантності, екологічності та інтелектуальних технологій у сучасному IONIQ 5 – змінює уявлення про електромобілі у світі. Він створений, щоб продовжувати Ваші подорожі та не зупинятись. Продуктивність авто забезпечує завдяки 800 вольтній батарейній системі. Новітньою технологією від Hyundai є батарея підвищеної місткості, з якою став можливим пробіг до 481 кілометрів без підзарядки. IONIQ 5 відрізняється своєю динамікою розгону з 0 до 100 км/год за 5,2 секунди у повнопривідній версії. Спортивні риси авто підкреслює показник максимальної швидкості – 185 км/год. Насолоджуйтесь електричною мобільністю та динамікою водіння з Hyundai Ioniq 5.
Hyundai IONIQ Electric Комфорт

Замовте Тест-драйв в найближчому салоні

Сервис Фото

Чому купувати в Богдан-Авто?

 • Продано більше 50.000 машин
 • Низькі ціни за рахунок великого обсягу продажів
 • Дилер року Hyundai

Гарантія на 5 років і 100.000 км пробігу