Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
  • Київ (Haval)
  • Київ (Subaru)
  • Київ (Hyundai)
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Черкаси
  • Чернігів
  • Івано-Франківськ
  • Луцьк
  • Кропивницький

Воднева стратегія Hyundai – серійний Nexo, 680-сильний спорткар та автономні авто

Компанія Hyundai оголосила про свій амбітний план популяризації водню, як потужного і стійкого джерела енергії, для автомобільної промисловості в найближчі два десятиліття. Як доказ Hyundai демонструє весь спектр своєї лінійки електрифікованих автомобілів і новітніх технологічних рішень. У статті ми розповімо докладніше про плани компанії і розробках, які здатні змінити світ.

Ключові принципи Hyundai

Із року в рік, компанія Hyundai йде в ногу з часом, намагаючись адаптуватися під нові потреби клієнтів. Нові автомобілі та опції, розробляються з урахуванням сучасних умов на дорогах та повсякденного ритму життя водіїв. Також компанія бере активну участь у боротьбі з екологічними проблемами. Вагомим доказом стало розширення лінійки електроавтомобілів і використання, для їх виготовлення, екологічних матеріалів.

Головним принципом Hyundai став прогрес заради людства. Тому, у вересні 2021 року Hyundai Motor Company заявила про наміри оптимізувати своє виробництво з максимальною користю для довкілля. Компанія прийняла рішення до 2045 року звести викиди вуглецю до нуля, в своїх продуктах і процесах. Головна мета нової стратегії – зробити майбутнє більш стабільним і безпечним. У глобальних планах повна відмова від автомобілів, які використовують викопне паливо і перехід на екологічно чисті альтернативи.

Комплексна стратегія Hyundai Motor, по скороченню викидів в атмосферу, буде складатися з трьох пунктів: розширення лінійки екологічно чистих транспортних засобів, розробка платформ наступного покоління та інвестиції в рішення і технології екологічно чистої енергії.

Кросовер Nexo зі збільшеним ресурсом

У 2018 році була представлена новинка від Hyundai – кросовер Nexo, на водневому двигуні. Електромотор в цій моделі отримує енергію в результаті хімічної реакції водню і кисню. Таким чином, виробник замінив шкідливі викиди на водяну пару. Загальна концепція і економне використання палива, роблять Hyundai Nexo безумовним лідером в майбутньому авто індустрії.

Водневий кросовер спроектували на новій платформі, що підвищило маневреність авто і зробило його легше. Технічні показники Nexo нічим не поступаються іншим автомобілям класу кросоверів. За 9,2 секунди автомобіль здатний розігнатися від 0 до 100 км / ч. Інженери домоглися поліпшення трансмісії, за рахунок прискорення процесу утилізації водню і похідних компонентів. Запас ходу в Hyundai Nexo досягає 900 км і перевершує цей показник у електрокарів і автомобілів на теплових елементах. Залишається питання: чим заправляти Hyundai Nexo? Авто можна заправити на водневої заправці, яких стає все більше по всьому світу.

При створенні автомобіля, одним із головних завдань було зробити не тільки екологічно чистий продукт, але і максимально відповідає потребам клієнта. Часто автомобілісти стикаються з проблемою запуску авто при сильних коливаннях температур. Виробники вирішили цю проблему, зробивши стійкість до екстремальних температур особливістю водневого кросовера. Nexo можна буде завести, навіть якщо температура знизиться за 30 секунд до -30 С.

Водневий дебют спорткар Vision FK

У водневої стратегії компанія Hyundai приділила окрему увагу клієнтам, які люблять швидкість. Таким чином, з’явилася ідея створення спортивного автомобіля Vision FK на водневих паливних елементах. Конструкція трансмісії – задньопривідна, що підвищує легкість управління і маневреність. Ця модель стала першим прототипом гібридного спорткара Hyundai, потужність якої досягає 500 кВт (680 л. С.). Розігнатися від старту до 100 км / год, Vision FK може менше ніж за 4 секунди. Запас ходу водневої новинки Hyundai досягає 600 км. Також для зручності в тривалих подорожах в авто є можливість зовнішньої підзарядки.

Роботизоване таксі майбутнього

Дотримуючись принципу – прогрес заради людства, Hyundai Motor Company розробила проекти, які будуть доступні навіть для тих, у кого немає автомобіля. Вибір на користь екології не завжди про придбання авто, іноді – це просто вибір таксі. Тому Hyundai спільно з американською компанією Motional, спроектували роботизовані таксі. Це електричний кросовер, створений на базі автомобіля Hyundai IONIQ 5. Технічні характеристики автономного таксі залишаться такими ж як і у моделі IONIQ 5. Однак, зовні ці два автомобіля відрізняються безліччю елементів.

В екстер’єрі таксі велика кількість радарів і сенсорів, а на даху встановлено додатковий багажник зі спеціальними камерами і датчиками. Загальна кількість сенсорів (датчиків, радарів, камер) становить близько 30 штук, що дозволяє автомобілю отримувати інформацію про ситуацію на дорозі в 360-градусному огляді. Автопілот четвертого рівня, дозволить безпечно пересуватися автомобілю без водія, практично в будь-яких умовах. На випадок екстрених ситуацій, стихійних лих, аварій і дорожніх робіт є режим віддаленого управління Remote Vehicle Assistance. В цьому режимі оператор може віддалено взяти управління в свої руки і провести таксі по оптимальному маршруту.

Електромобілі на водневих паливних елементах – транспорт майбутнього

Всесвітні організації і компанії вже працюють над рішеннями проблем, з яким ми можемо зіткнутися в найближчому майбутньому. Проблеми екології одні з найважливіших для людства і тому їх рішення стоїть на першому місці. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що транспорт майбутнього не просто мінімізує свій негативний вплив на атмосферу, а скоротить його до нуля. Також варто відзначити, що транспорт майбутнього повинен бути екологічним та безпечним не тільки на етапі використання, але і в процесі виробництва. Виходячи з цих принципів компанія Hyundai розробила свою водневу стратегію. В недалекому майбутньому, водії зможуть вибирати альтернативу бензиновим і дизельним двигуном з декількох варіантів. Один з них – авто на водневих паливних елементах.

Заправляти подібні авто можна буде на спеціальних водневих заправках. Зараз вчені працюють над тим, щоб на заправках був “зелений” водень. Він видобувається шляхом електролізу води, отриманої за допомогою джерел енергії з низьким вмістом вуглецю, що дозволить знизити його викиди. З метою отримання чистого (зеленого) водню, Hyundai стали інвесторами глобальних стартапів, таких як H2Pro.

Автомобілі на водневих двигунах мають ряд особливостей, які можуть стати вагомими перевагами при виборі в майбутньому. Авто подібного типу безшумні, що є плюсом, особливо для великих міст. У порівнянні з електромобілями, вони швидко заряджаються. За 3 хвилини заправляється балон на 5 кг, якого вистачить на 500 км. Подорожі на такому автомобілі не справляють шкідливих викидів в атмосферу і є повністю екологічними.

Великі компанії та корпорації працюють над тим, щоб транспорт майбутнього був зручним, безпечним, екологічним і стильним. Але головне те, що з’являється все більше альтернативних варіантів для різних потреб, видів подорожей і запитів. Залишається тільки обрати те, що підходить саме вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.