Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
  • Київ (Haval)
  • Київ (Subaru)
  • Київ (Hyundai)
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Черкаси
  • Чернігів
  • Івано-Франківськ
  • Луцьк
  • Кропивницький

Автобуси

Автобуси Богдан

Компанія «Богдан-Авто» – офіційний дилер автобусів Богдан (Bus Bogdan) в Україні. Модельний ряд, представлений в автоцентрах дилерської мережі, включає в себе міські автобуси малого класу Богдан А20-серії та міські автобуси великого класу Богдан А701-серії. Надійні в експлуатації, пристосовані до зимових умов і адаптовані до нерівностей доріг, автобуси Богдан користуються популярністю як на ринку України, так і за кордоном. Серед основних імпортерів автобусної продукції Богдан – Росія, Білорусія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Казахстан і Польща.

Виробництво автобусів Богдан

ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК« Богдан Моторс» є одним з провідних підприємств з виробництва автобусів і тролейбусів в Україні. Виробнича площa 36 000 м.кв. розрахована на випуск 8-12- і 18-метрових автобусів та тролейбусів різних модифікацій. Щорічно завод випускає 2200 одиниць, при цьому до 2020 року заплановано збільшення виробничої потужності до 6000 одиниць.

Всі автобуси Богдан виробляються з високоякісної сталі. У процесі заготовки деталей використовується сучасне обладнання для лазерного різання металу. Після заготівельного етапу автобуси потрапляють в кузовний цех, де здійснюється зварювання каркаса. Кузов автобуса Богдан характеризується високим рівнем антикорозійного захисту. Гарантія на кузов становить 10 років.

У фарбувальному цеху автобус проходить 7 камер, серед яких – сушильна камера, камера ґрунтовки, а також камера підготовки і забарвлення. Модернізований фарбувальний комплекс німецької фірми Eisenmann дозволяє повністю пофарбувати 12-метрові кузова автобусів. Комплекс включає лінію катафорезного покриття, лінію покриття мастикою, дві лінії ґрунтовки і лінію фарбування.

Якість автобусів Богдан

Після складання всі автобуси Богдан проходять сувору перевірку якості. Цех діагностики обладнаний тестовою лінією від німецької компанії DURR, де всі вузли автобусів перевіряються на відповідність міжнародним стандартам.

Відмінна якість автобусів забезпечується за рахунок високотехнологічного обладнання німецького виробництва (зокрема фарбувальний комплекс фірми Eisenmann), а також системи менеджменту якості. Вся продукція заводу перевіряється на відповідність стандарту ISO 9001: 2008.

Автобуси Богдан збираються на базі якісних комплектуючих таких відомих світових виробників агрегатів як Hyundai, IVECO, Deutz, ZF, Voith та Cegelec. Крім цього, завод виробляє продукцію, яка відповідає європейським нормам безпеки і екологічності. Автобуси Богдан відповідають екологічним нормам Євро 4 і Євро 5.

Купити новий автобус Богдан (Bus Bogdan) в Україні

Купити автобуси Богдан (Bus Bogdan) Ви зможете в автоцентрах дилерської мережі «Богдан-Авто», які розташовані в більшій частині регіонів України. Дізнатись актуальні ціни на автобуси Богдан, а також ознайомитися з комплектаціями Ви зможете в розділі Прайс-Лист певної моделі або у консультантів з продажу в автоцентрі.

Читати далі