Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
  • Київ (Subaru)
  • Київ (Hyundai)
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Суми
  • Черкаси
  • Чернігів
  • Івано-Франківськ
  • Луцьк
  • Кіровоград

Новини

Усі статті
Автоспорт

Усі статті
Еко

Усі статті

Автомобільний блог "Богдан-Авто Холдинг"

Це все про автомобілі. Автомобільні статті, автомобільні новини, автомобільні поради: все, про що ми пишемо – це в першу чергу статті для автомобілістів і автомобільних фанів. Динамічні тест-драйви, гучні автопрем'єри, автомобільна конкуренція – з нами життя стає цікавішим, яскравішим та більш насиченим. Наша мета – створювати якісні та корисні автомобільні статті, які дають імпульс для роздумів та позитивних емоцій. Ми запрошуємо Вас в автомобільний світ, де на Вас чекає безліч цікавих і корисних повідомлень з життя таких автомобільних брендів як Hyundai, Subaru, Haval, Great Wall, JAC і Богдан.

В автоблозі компанії «Богдан-Авто Холдинг» Ви знайдете інформативні статті, новини брендів, а також поради для автомобілістів. На вибір наших читачів ми пропонуємо наступні рубрики:

Про автомобілі з інтересом.

Ми хочемо, щоб наші автомобільні новини були створені у відповідності з Вашими інтересами. Тому ми пишемо про автоспорт – для всіх тих, хто так само, як і ми, стежить за світовими чемпіонатами з кільцевих гонок і збирає колекційні моделі спортивних автомобілів. Ми пишемо про мальовничі місця України і створюємо зручні маршрути для подорожей з сім'єю, тому що так само, як і Ви, ми любимо активний відпочинок і поїздки на автомобілях. Ми пишемо про електромобілі, тому що нам теж, як і Вам, важливо екологічно чисте майбутнє мобільності. Ми пишемо про нові концепт-кари і ділимося красою з усіма, хто цінує і цікавиться футуристичним дизайном. Читаючи наш автоблог, Ви завжди будете в курсі головних новин світових автовиробників.

Про автомобілі з користю.

Ми хочемо, щоб наші автомобільні поради приносили Вам користь. Тому ми обираємо найактуальнішу інформацію для автолюбителя і пишемо рекомендації автомобілістам з любов'ю і турботою про наших читачів. У нашому блозі Ви знайдете корисні автомобільні поради та технічні огляди, які підвищать Вашу технічну та дорожню обізнаність. Завдяки нашим публікаціям Ви будете з автомобілем на ти і легко зможете знайти вихід з будь-якої дорожньої ситуації. Крім цього, читаючи наш автоблог, Ви завжди будете в курсі актуальних автомобільних акцій та вигідних сервісних пропозицій.

Про автомобілі з фактами.

Ми хочемо, щоб статті автомобільної техніки створювали основу для роздумів. Тому ми пишемо про актуальні тенденції на автомобільному ринку України. Ми аналізуємо динаміку продажів і результати діяльності нашої дилерської мережі, а також визначаємо купівельні звички наших клієнтів. Ми дивимося в майбутнє і обдумуємо перспективи розвитку, а також згадуємо історії персоналу і говоримо про професійний досвід роботи в автоіндустрії.

Слідкуйте за актуальними новинами в автомобільному блозі компанії «Богдан-Авто Холдинг». Буде цікаво і пізнавально.

Щиро Ваша,
Редакція компанії «Богдан-Авто Холдинг»

Читать далее