Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький
HAVAL JOLION
HAVAL JOLION
від:995 000 грн
Відеоогляд
Ціна від 995000 грн

HAVAL JOLION (Хевел Джолайн) – компактний кросовер нового покоління .

HAVAL JOLION - обзор

Ключові характеристики

Тип кузова: Кроссовер

Кількість місць: 5 місць

Двигун: 1,5i

Особливості

Інноваційна концепція безпеки - HAVAL JOLION

Інноваційна концепція безпеки

Haval дбає про безпеку не тільки водія та пасажира, а й ще пішохода, за допомогою таких технологій як: система екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішохода (AEB-P), система контролю дистанції спереду (FCW), система попередження про зіткнення та перешкоду позаду (RCW), функція розумного ухилення та інтелектуальне управління в поворотах (IACC), система моніторингу втоми водія — все це покликано зробити керування автівкою легким і безпечним.

Сучасний дизайн - HAVAL JOLION

Сучасний дизайн

HAVAL JOLION став втіленням найновіших тенденцій дизайну, які зайшли своє відображення в таких рисах авто як: оригінальні світлодіодні задні ліхтарі, яскрава та технологічна світлодіодна головна оптика, виразна бічна лінія на кузові та завершальним акцентом у зовнішності стають легкосплавні диски зі стильним візерунком на них.

Інтелектуальна система допомоги водію - HAVAL JOLION

Інтелектуальна система допомоги водію

Хевел Джолайн у своєму функціоналі має новітню інтелектуальну опцію як автономне кермування рівня L2 (Ель 2), завдання якої зробити Ваші подорожі приємними та комфортними. Для Вашого вільного і впевненого пересування авто укомплектували такими система як: LCK — допомога утримання в центрі смуги руху, ACC — адаптивний круїз-контроль, TJA — допомога при русі в заторі.

Комфорт - HAVAL JOLION

Комфорт

Розробники моделі JOLION від HAVAL подбали про Ваш комфорт, салон спроєктований і створений таким чином, що водієві та пасажирам там буде максимально зручно, все продумано до найдрібніших деталей від стильного інтер’єру до комфортабельного функціонала. Панорамний дах і оздобленні шкірою сидіння, ергономічне сидіння водія, система складання задніх сидінь в пропорції 60:40 і це ще далеко не повний перелік всіх плюсів, якими оснащений салон нової моделі.

Нові технологічні рішення - HAVAL JOLION

Нові технологічні рішення

Нова модель Джолайн від HAVAL створена на новітній платформі L.E.M.O.N. (Л.Е.М.О.Н.), яка має легшу вагу ніж інші, завдяки чому витрати палива зниженні до 6,8 л/100 км.

Мультимедія - HAVAL JOLION

Мультимедія

Надсучасні мультимедія Вас приємно здивують: 12,3-дюймовий екран мультимедійної системи, РК-дисплей цифрової панелі приладів, HUD — кольоровий проєкційний дисплей. Сучасні опції, як підтримка інтерфейсів Android Auto та Apple Carplay, а також бездротова зарядка для мобільного телефону. Весь цей функціонал зробить керування автомобілем легким і невимушеним.

Закажите Тест-драйв в ближайшем салоне

Hyundai i 30 Hatchback Обзор 1

Надсучасний дизайн

HAVAL JOLION — це компактний кросовер абсолютно нового покоління, про що свідчить його зовнішній вид. Модель JOLION стала втіленням сучасного дизайну: технологічна та яскрава світлодіодна головна оптика, оригінальні задні світлодіодні ліхтарі, все це об’єднане стилістичною боковою лінію на кузові, яка створює динамічний характер автомобіля, а завершальним акцентом цього образу є 18-дюймові легкосплавні диски.

Надсучасний дизайн

Новітня платформа L.E.M.O.N.

L.E.M.O.N. — інноваційна інтелектуальна платформа на якій створений HAVAL JOLION. має легшу вагу ніж інші та допомагає зменшити витрати пального до 6,8 л/100 км. Модель JOLION укомплектована 1.5-літровим бензиновим двигуном та 7-ступеневою трансмісією DCT мокрого типу з подвійним зчепленням.
Новітня платформа L.E.M.O.N.
Hyundai i 10 Безпека

Безпека

Розробники HAVAL JOLION ретельно подбали про безпеку, додавши наступні функції та опції: система екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішохода — AEB-P, система контролю дистанції спереду — FCW, система попередження про зіткнення та перешкоду позаду — RCW, функція розумного ухилення та інтелектуальне управління в поворотах — IACC. Окрім цього, HAVAL JOLION передбачає застосування таких новітніх інтелектуальних технологій, як моніторинг сліпих зон, система утримання в смузі руху — LKA, та система розпізнавання дорожніх знаків — TSR, яка значно знижує ризик порушення правил дорожнього руху. Технологічною особливістю даної моделі є система моніторингу втоми водія.

Інтелектуальні технології

Новий JOLION укомплектований інтелектуальними технологіями останнього покоління, завдання яких створити максимальний захист від несподіванок на дорозі та зробити керування автотранспортом комфортним. HAVAL JOLION оснащений функцією автономне керування рівня L2, завдяки якій процес перебування водія за кермом стане легким і безпечним. Система допомоги утримання в центрі смуги руху (LCK) автоматично відрегулює кермо при відхиленні від траєкторії руху, а інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (ACC) автоматично контролює швидкість та безпечну дистанцію до автомобіля, який рухається попереду, а система допомоги при русі в заторі (TJA) значно полегшує керування під час монотонного руху в час пік.
Інтелектуальні технології

Закажите Тест-драйв в ближайшем салоне

Сервис Фото

Почему покупать в Богдан-Авто ?

 • Продано более 50.000 машин
 • Низкие цены за счет большого объёма продаж
 • Дилер года Hyundai

Гарантія на 5 років або на 100 000 км пробігу