Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
  • Київ (Haval)
  • Київ (Subaru)
  • Київ (Hyundai)
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Черкаси
  • Чернігів
  • Івано-Франківськ
  • Луцьк
  • Кропивницький
Great Wall

Фокус. Відданість справі. Спеціалізація.

Фокус на клієнті.

Great Wall Motor – це компанія, яка зосереджена на задоволенні потреб клієнтів і об’єднує для цього всі свої людські, фінансові та матеріальні ресурси. 60 000 співробітників, чотири виробничі бази, а також інтенсивні інвестиції в дослідження і розробки посприяли досягненню промислового лідерства як на внутрішньому ринку Китаю, так і за кордоном.

Відданість інноваціям.

Great Wall Motor – компанія, яка невпинно розвивається і постійно підвищує свій імідж за рахунок автомобільних інновацій та якісного сервісу. В якості «національно інноваційно-орієнтованого підприємства», компанія інтегрує технології для розробки інновацій та володіє власним обладнанням для проведення досліджень світового рівня. На сьогоднішній день, відповідаючи світовим стандартам, «чотири центри» (випробувальний центр, випробувально-виробничий центр, центр моделювання та силовий центр) здатні проектувати і розробляти одночасно серію легкових автомобілів, позашляховиків і пікапів.

Спеціалізація на позашляховиках і пікапах.

Great Wall Motor – це компанія No1 в Китаї з виробництва позашляховиків і пікапів. Створюючи спеціалізовані бренди, Great Wall Motor представляє дві автомобільні марки Haval і Great Wall. У той час, коли спеціалізація Haval – це позашляховики, бренд GreatWall пропонує широкий модельний ряд, який включає легкові автомобілі, позашляховики і пікапи.

Вдосконалення кожен день

Дотримуючись філософії бренду «Вдосконалення кожен день», компанії Great Wall Motor вдається досягати значних результатів. Завдяки розвиненій корпоративній культурі, видатному менеджменту і унікальній бізнес-моделі компанія зберігає постійне зростання і високу прибутковість протягом більше десяти років. Компанія Great Wall Motor неодноразово входила в «ТОП-10 кращих приватних компаній», «ТОП-500 найдорожчих брендів Китаю», «ТОП-500 кращих підприємств Китаю», «ТОП-500 машинобудівників Китаю» та інші рейтинги. Great Wall був відзначений як «рекомендований експортний бренд» Торговою Палатою Китаю з імпорту та експорту машинних і електронних виробів. У 2018 році торговельна марка Haval, перебуваючи на 16-й позиції, посіла перше місце серед автомарок Китаю в рейтингу «ТОП-100 найдорожчих автомобільних брендів в світі». Не зупиняючись на досягнутому, компанія вдосконалює свої позиції, як на внутрішньому, так і зовнішніх ринках. Позашляховик Haval став брендом No 1 в категорії SUV в Китаї, а Great Wall pickup лідирує згідно займаної частки ринку вже протягом 16 років. Окремі легкові моделі GreatWall входять в десятку кращих пасажирських автомобілів. На експортних ринках Great Wall Motor також займає провідні позиції завдяки конкурентоспроможній ціні. З моменту першої зовнішньої поставки Great Wall Motor прагне підвищити лояльність клієнтів і заробити репутацію кращого китайського автомобільного бренду за кордоном. Піклуючись про світовий імідж, компанія Great Wall Motor прагне створити найкращі китайські автомобілі і стати провідним експертним брендом, орієнтованим на інновації та спеціалізацію.

Great Wall в Україні

У перекладі з англійської мови Great Wall (українська транслітерація Грейт Вол) означає «Велика стіна», що підкреслює надійний і сильний характер автомобілів даної марки. Купити автомобілі Great Wall Ви зможете в мережі автоцентрів компанії «Богдан-Авто Холдинг», яка є офіційним дилером бренду GreatWall в Україні. Модельний ряд, представлений в дилерській мережі, налічує 8 моделей. Легкові автомобілі: Great Wall C 30 New (Грейт Вол С30), Great Wall C 30 F / L (Грейт Вол С30 фейсліфт) Позашляховики: Great Wall H3 (Грейт Вол Н3), Great Wall H3 New, Great Wall H6 New (Грейт Вол Н6), Great Wall М4 (Грейт Вол М4) Пікапи: Great Wall Wingle 5 (Грейт Вал Вінгл 5), Great Wall Wingle 6 (Грейт Вал Вінгл 6) Автосалони Great Wall знаходяться в більшій частині регіонів України і представляють великий вибір легкових моделей, позашляховиків і пікапів. Уточнити актуальні ціни на автомобілі Great Wall, а також ознайомитися з комплектаціями Ви зможете в розділі Прайс-Лист певної моделі або у консультантів з продажу в автосалоні.
Читать далее