Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Автономні автомобілі Hyundai наділять «людською» інтуїцією

Інвестиції, які в найближчому майбутньому Hyundai CRADLE, корпоративний венчурний підрозділ відкритих інновацій компанії Hyundai Motor, вкладе у стартап Perseptive Automata, допоможуть прискорити розробку програмного забезпечення з «людською» інтуїцією, яким оснащуватимуть автономні автомобілі бренду. Обладнані таким ПО машини зможуть передбачати вчинки пішоходів та інших учасників дорожнього руху і завчасно реагувати на зміни дорожньої обстановки, запобігаючи виникненню аварійних ситуацій.

Perseptive Automata, американський інноваційний стартап, який базується в Силіконовій Долині (США), розробив програмне забезпечення, яке дозволяє наділити автономні автомобілі здатністю передбачати наміри учасників дорожнього руху, включаючи пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів і автомобілістів. Оснащені цією технологією автономні машини здатні швидко робити складні висновки на основі поведінкових факторів людей і здійснювати ті чи інші маневри (знижувати швидкість перед пішохідним переходом, повністю зупинятися, прискорюватися і т.д.), інтуїтивно уникаючи аварійних ситуацій.

Принцип роботи технології Perseptive Automata полягає в постійному аналізі поведінкових факторів взаємодії автомобілів і людей. Ця інформація використовується для моделювання ситуацій із використанням автономних автомобілів, які вчаться приймати рішення на інтуїтивній основі. У майбутньому такі інноваційні рішення будуть впроваджені в серійні автономні автомобілі, що допоможе їм краще орієнтуватися в дорожній обстановці, передбачати подальший розвиток ситуації за участю пішоходів та інших учасників руху, і здійснювати безпечні маневри.

«Ми раді, що компанія Hyundai Motor, яка є одним з лідерів сучасного автомобілебудування, звернула увагу на нашу перспективну технологію і прийняла рішення про інвестування проекту. Інвестиції від Hyundai Motor допоможуть прискорити розробку технології, яка в недалекому майбутньому впроваджуватиметься у серійні автономні автомобілі і системи активної безпеки», – заявив Сід Мішра, генеральний директор і співзасновник Perseptive Automata.

Один із прикладів роботи технології – аналіз поведінки пішохода, який збирався перейти вулицю по пішохідному переходу, але, побачивши, що наближається автономний автомобіль, вирішив зупинитися і пропустити його. У даній ситуації автономне авто без технології «людської інтуїції» зупиниться і буде чекати, навіть якщо пішохід передумає і не перетне дорогу. А машина із технологією від Perseptive Automata вгадає поведінку пішохода і передасть цю інформацію в електронний «мозок», який прийме рішення, чи варто зупинитися або краще продовжити рух, попередньо переконавшись, що цей маневр безпечний для пішохода і самого автомобіля.

«Одна з найсерйозніших перешкод, з якою стикаються автономні автомобілі, – це нездатність передбачити поведінку пішоходів та інших учасників дорожнього руху, з чим в більшості випадків успішно справляються водії. Perseptive Automata надає індустрії штучного інтелекту інструменти для розробки автономних транспортних засобів, які будуть здатні інтуїтивно передбачати розвиток ситуації так, як це роблять люди, і запобігати виникненню аварійних ситуацій», – сказав Джон Су, віце-президент Hyundai CRADLE.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа автосалонів Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.