Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Які види подушок безпеки використовуються в сучасних моделях авто?

Сьогодні ми розповімо про те, які види подушок безпеки існують. Розрізняють фронтальні і бічні подушки безпеки, а також шторки безпеки і подушки безпеки для захисту колін. Подушки безпеки відрізняються за своєю конструкцією та встановлюються в різних місцях салону автомобіля для забезпечення максимального захисту.

 1. Передні подушки безпеки розташовані на кермі або приладовій панелі перед пасажиром і таким чином забезпечують захист водія і переднього пасажира. Фронтальні подушки безпеки були винайдені одними з перших і вперше були застосовані на автомобілях Mercedes-Benz в 1981 році. Передні подушки безпеки мають більш високий поріг спрацьовування і можуть відкриватися більш плавно, ніж інші. У конструкціях адаптивних передніх подушок безпеки може використовуватися двоступеневе або багатоступінчате спрацьовування в залежності від серйозності удару. Як і у всіх інших подушках безпеки, тут використовується максимально міцний матеріал – поліамідна тканина – аналогічні волокна використовуються в бронежилетах.
 2. Бічні подушки безпеки встановлені в спинках сидінь і в дверях. Подушки, розташовані в спинках, захищають від травм при перекиданні автомобіля, а подушки, розташовані в дверях, здійснюють захист від бокового удару. Їх відмінною рисою є те, що вони відкриваються набагато швидше та жорсткіше і захищають область бічних ребер, буквально відштовхуючи пасажира від зони зіткнення. Першу бічну подушку безпеки представила в 1995 році компанія Volvo.
 3. Бічні шторки безпеки забезпечують захист голови водія, переднього пасажира і пасажирів на задньому ряду. Розташовані по боках, вони спрацьовують тільки з того боку, звідки йде бокове зіткнення.
 4. Колінні подушки безпеки знаходяться під рульовим колесом і запобігають безконтрольне переміщення приладової панелі в сторону ніг. Колінні подушки безпеки були вперше застосовані на автомобілях Kia в 1996 році.

Наявність подушок безпеки в моделях, представлених в автоцентрах «Богдан-Авто Холдинг»

Вид подушки безпекиПодушка безпеки водіяПодушка безпеки переднього пасажираБокові подушки безпекиШторки безпекиПодушка безпеки для колін
Subaru     
Subaru XV+++++
Subaru Outback+++++
Subaru Forester+++++
Hyundai     
Hyundai i30++++ 
Hyundai i10++++ 
Elantra+++++
Creta++++ 
Santa Fe New++++ 
Tucson++++ 
Accent++   
Grand Santa Fe+++++
Ioniq Electric+++++
Grandeur+++++
Great Wall     
Wingle 5++   
Wingle 6++++ 
HAVAL     
HAVAL H2++++ 
HAVAL H6++++ 
HAVAL H9++++ 
JAC     
JAC S2++   
JAC S3++   
JAC J4++   
 

Підготовлено за матеріалами:

https://www.meinauto.de/ratgeber/airbags-alle-arten-und-die-geschichte

http://systemsauto.ru/passive/airbag.html

]]>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.