Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
  • Київ (Subaru)
  • Київ (Hyundai)
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Суми
  • Черкаси
  • Чернігів
  • Івано-Франківськ
  • Луцьк
  • Кіровоград
Subaru

Впевненість в русі

Subaru складно не помітити. Його динамічний профіль, а також масивна форма кузова випромінює силу і говорить про те, що всередині: горизонтально-опозитний двигун, який не має аналогів в світі.

Видатна концепція повного приводу, високий дорожній просвіт, солідна вантажопідйомність – кожна модель Subaru створена для досягнення ідеального балансу динаміки та функціональності. Звеличуючи експлуатаційні характеристики на більш високий рівень та забезпечуючи плавний хід, автомобілі Subaru створюють якісно новий досвід водіння, який принципово відрізняється від усього, що було раніше.

Subaru – це комфортабельні автомобілі, які наповнюють життя багатством, радістю та спокоєм. Передбачаючи очікування і вселяючи впевненість, вони завойовують серця і зміцнюють довіру. Рухаючись на зустріч майбутньому, автомобілі Субару еволюціонують і продовжують вичерпувати технологічний потенціал для досягнення рівня, який виходить за рамки загальновизнаної високої продуктивності.

Майстерність безпеки

Нове покоління автомобілів Subaru гарантує душевний спокій в поєднанні з насолодою від динамічного управління. Незмінна ДНК бренду Субару і головна місія, якій слідує автовиробник – це забезпечення впевненого і безпечного досвіду водіння за рахунок надійних технологій та унікальних інновацій. Автомобілі Subaru неодноразово отримували високі оцінки з безпеки в тестах Euro NCAP, а також в американському рейтингу Top Safety Pick Plus. Subaru перевіряє надійність своїх автомобілів в краш-тестах починаючи з 1965 року – ще задовго до того, як це стало стандартною вимогою. Тому Subaru – це автомобілі, перевірені часом, які пропонують найвищий в світі рівень безпеки, а також забезпечують максимальне задоволення від водіння, дозволяючи брати від життя найкраще.

Демонструючи високий інтелектуальний розвиток, автомобілі Subaru в першу чергу думають про людину, забезпечуючи безпеку не тільки водієві, але і пасажирам, а також пішоходам. Унікальний підхід до виробництва автомобілів світового класу бере свої витоки в історичній спадщині компанії. Спочатку бренд Subaru виробляв аерокосмічну техніку і був сфокусований на досягненні всебічної безпеки і легкої керованості. Геніальну майстерність авіабудування сьогодні можна відчути в кожній одиниці модельного ряду Subaru. Завдяки експертному інжинірингу та високому рівню командної роботи компанія пишається своєю першокласною продукцією і непохитною впевненістю в цінності автомобілів Subaru.

Ексклюзивні технології Subaru

Subaru – це надійний автомобіль, який ніколи Вас не підведе. В умовах бездоріжжя або в негоду Ваш Subaru з упевненістю виконає завдання будь-якої складності. Для того щоб забезпечити найвищий рівень безпеки, компанія розробляє ексклюзивні технології, які виходять за рамки найвищих європейських стандартів.

Головні технологічні особливості, які відрізняють Subaru від інших автомобілів:

1.) Двигун Субару Boxer – славиться своїм чудовим балансом, плавною роботою і довговічністю. Горизонтально-опозитний дизайн, де поршні розташовані під кутом 180 градусів, створює низький центр тяжіння, який сприяє винятковій керованості, підвищеній стійкості на поворотах, а також підвищеній стабільності на кожному типі дорожнього покриття. Так як поршні рухаються назустріч один одному, протилежні рухи природно протидіють один одному, тому двигун генерує менше вібрації і шуму ніж V-подібні або 4-циліндрові лінійні двигуни.

2.) Симетричний повний привід (Symmetrical AWD) – ексклюзивна система повного приводу від бренду Subaru, в якій двигун і трансмісія розташовані по поздовжній осі автомобіля, тобто повністю симетричні з боків. Даний тип повного приводу розподіляє потужність на всі чотири колеса і гарантує краще зчеплення з мокрою і слизькою дорогою. На відміну від інших систем, Symmetrical AWD в поєднанні з легким і компактним горизонтально-оппозитним двигуном має збалансований низький центр тяжіння, який забезпечує більш стабільну і безпечну їзду.

3.) X-Mode з управлінням Hill Descent Control Екстремальні погодні умови і крутий ландшафт – не проблема для Subaru. Одне натискання кнопки забезпечує спокійне управління з найкращим зчепленням. Рухайтеся впевнено і безпечно по слизьких або зледенілих поверхнях, а також сміливо долайте круті підйоми. На складних ділянках дороги режим X-Mode керує двигуном, трансмісією, повним приводом та іншими системами, а також автоматично підтримує швидкість і максимальну тягу. На схилах, Hill Descent Control автоматично управляє гальмуванням, забезпечуючи плавний спуск автомобіля.

4.) Subaru Eyesight – інноваційна система допомоги водієві від Subaru, яка розрізняє конкретні об’єкти (транспортні засоби, велосипеди, пішоходів) і розпізнає небезпеку з метою запобігання нещасного випадку. Як друга пара очей, два об’єктива стереокамери Eyesight аналізують обстановку на дорозі, визначаючи форму, швидкість руху і відстань до об’єктів. Як тільки Eyesight виявляє потенційний ризик зіткнення, система подає візуальне або звукове попередження водієві, а при необхідності активує гальма для запобігання аварії.

Бренд Subaru в Україні

Купити новий Subaru (Субару) Ви зможете в автоцентрі «Богдан-Авто Поділ», який є офіційним дилером бренду Subaru в Україні. Автоцентр «Богдан-Авто Поділ», розташований в Києві на Подолі, пропонує на вибір покупців актуальний модельний ряд Subaru, а також здійснює сервісне обслуговування автомобілів бренду у відповідності зі стандартами якості компанії-автовиробника.

Моделі, представлені в автосалоні «Богдан-Авто Поділ»: Subaru Outback (Субару Аутбек), Subaru Forester (Субару Форестер), Subaru XV (Субару XV). Уточнити актуальні ціни на автомобілі Subaru, а також ознайомитися з комплектаціями Ви зможете в розділі Прайс-Лист певної моделі або у консультантів з продажу в автосалоні, вартість залежить від моделі та комплектації.

Читати далі