Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кіровоград
Great Wall Wingle 5
Great Wall Wingle 5
от: 598 500 грн
Розрахувати кредит
от: 7 410 грн/міс
Ціна від 598500 грн

Great Wall Wingle 5 (Грейт Вол Вінгл 5) - рамний повнопривідний пікап з високою вантажопідйомністю та економічним двигуном.

Great Wall Wingle 5 - обзор

Ключові характеристики

Тип кузова: Кроссовер

Кількість місць: 5 місць

Двигун: 2,0I

Особливості

У європейському стилі - Great Wall Wingle 5

У європейському стилі

Стриманий, простий, функціональний дизайн Great Wall Wingle 5 був розроблений спеціально для європейського ринку.

Висока вантажопідйомність - Great Wall Wingle 5

Висока вантажопідйомність

Great Wall Wingle 5-відмінний помічник в бізнесі і господарстві. Вантажна платформа довжиною 1,68 м здатна транспортувати великий об'ємний вантаж вагою до 975 кг.

Экономічний двигун - Great Wall Wingle 5

Экономічний двигун

Сучасний дизельний двигун з системою уприскування Сommon Rail дозволяє оптимізувати витрату палива і знизити рівень шуму.

Рамна конструкція - Great Wall Wingle 5

Рамна конструкція

Високоміцна рамна конструкція надає Wingle 5 підвищену стійкість і надійність. Завдяки даній технології автомобіль готовий до високих навантажень, зокрема до подолання бездоріжжя.

Повний привід - Great Wall Wingle 5

Повний привід

З системою повного приводу від американської компанії Borg Warner, відважний пікап Wingle 5 може впоратися з будь-якою дорожньою ситуацією.

Довговічність - Great Wall Wingle 5

Довговічність

Завдяки передовим виробничим технологіям, ретельним випробуванням і 15-річному лідерству на ринку, Wingle 5 зарекомендував себе як надійний і довговічний автомобіль.

Замовте Тест-драйв в найближчому салоні

Great Wall Wingle 5 Обзор

Універсальний помічник

Ви любите їздити на риболовлю з друзями? А можливо у Вас є дача або маленька ферма? Для того щоб перевезти урожай або великий улов Вам необхідно купити великий зручний автомобіль. Зверніть Вашу увагу на пікап Wingle 5 – цей універсальний автомобіль пропонує свої сили для виконання завдання будь-якої складності. Завдяки солідним габаритам – 5040 мм в довжину, 1800 мм в ширину і 1730 мм у висоту – автомобіль готовий взяти на борт 5 осіб і перевезти вантаж вагою до 975 кг.

Безпека

Високоміцний кузов, шасі високої прохідності, інтегрований бампер, надійна рамна конструкція – Wingle 5 пропонує абсолютно новий стандарт безпеки. Куди б Ви не вирушили, Wingle Great Wall 5 – Ваш надійний супутник в будь-якій дорожній ситуації. Автомобіль обладнаний такими сучасними технологіями активної безпеки, як система ABS і система розподілу гальмівних зусиль EBD. Завдяки парковочному радару Ви зможете безпечно маневрувати у вузьких паркувальних місцях.

Great Wall Wingle 5 Безпека
Great Wall Wingle 5 Повний привід

Повний привід

З Wingle 5 сміливо відправляйтесь і в гірський ліс, і в чисте поле! Хороша керованість на дорозі забезпечується за рахунок системи повного приводу з електронним управлінням і вибором режиму 2Н, 4Н, 4L. Залежно від умов руху Ви можете вибрати найбільш відповідний режим роботи трансмісії. На сухих дорогах з твердим покриттям ідеально функціонує задній привід 2Н. В умовах бездоріжжя використовуйте повний привід з вільним міжосьовим диференціалом 4Н або повний привід з включеною зниженою передачею 4L. Блокування диференціала підвищує прохідність автомобіля, зокрема, коли одне з коліс втрачає зчеплення з грунтової поверхнею.

Замовте Тест-драйв в найближчому салоні

Економічний двигун

Спроектований спільно з німецькою компанією Bosch, 2-літровий дизельний двигун виробляє максимальну потужність 139 к.с. і видає великий крутний момент 305 Нм. Сучасна система уприскування Сommon Rail дозволяє оптимізувати витрату палива і знизити рівень шуму. Завдяки даній технології Вінгл 5 може похвалитися найбільш економічним споживанням палива в своєму класі: на трасі двигун витрачає 7,1л / 100 км, а при русі в місті – 8 л / 100 км.

Great Wall Wingle 5 двигун
 • Great Wall Wingle 5 - фото автосалона 1
 • Great Wall Wingle 5 - фото автосалона 2
 • Great Wall Wingle 5 - фото автосалона 3
 • Great Wall Wingle 5 - фото автосалона 4
 • Great Wall Wingle 5 - фото автосалона 5
 • Great Wall Wingle 5 - фото автосалона 6

Купити Great Wall Wingle 5 в Україні

В Україні Wingle 5 (Грейт Вол Вінгл 5) представлений модифікацією Standard. Купити Great Wall Wingle 5 (Грейт Вол Вінгл 5) Ви можете в автоцентрах дилерської мережі «Богдан-Авто Холдинг». Ціни Вас порадують.
Сервис Фото

Чому купувати в Богдан-Авто?

 • Продано більше 50.000 машин
 • Низькі ціни за рахунок великого обсягу продажів
 • Дилер року Hyundai

Гарантія на 5 років і 100.000 км пробігу