Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кіровоград
JAC

Покращуючи продукцію, покращуємо світ.

Дотримуючись філософії бренду «Покращуючи продукцію, покращуємо світ» компанія JAC прагне виробляти якісні автомобілі, які здатні впливати на добробут суспільства і приносити користь людям. Володіючи 50-річним досвідом виробництва, передовими технологіями і унікальною корпоративною культурою якості, компанія JAC в числі кращих автовиробників Китаю. Представляючи комплексне автопромислове підприємство, JAC виробляє широкий модельний ряд, який включає легкові автомобілі, комерційну техніку та автобуси. Щорічно компанія випускає до 1 000 000 автомобілів і до 500 000 двигунів. JAC володіє національним науково-дослідним центром в місті Хефей, а також зарубіжними підрозділами в Турині і в Токіо. Компанія невпинно розвиває свої позиції на зовнішніх ринках. JAC здійснює експортні поставки в більш ніж 130 країн світу, зокрема в регіони Південної Америки, Європи, Африки та Азії. На міжнародній арені JAC сформував сильну конкурентну перевагу як на ринку легкових автомобілів, так і комерційної техніки, що дозволило підвищити імідж бренду і китайських автомобілів в цілому. Основна продукція компанії зіграла важливу роль у розвитку цільових ринкових сегментів в Китаї:
 • Компанія є провідним виробником і № 1 в Китаї з експорту малотоннажних вантажівок
 • За обсягами продажів сегмент великотоннажних вантажівок JAC досяг найвищого темпу зростання
 • Кросовер JAC S3 нового покоління став провідною моделлю в сегменті китайських компактних позашляховиків
 • Розроблений на інноваційній платформі другого покоління, SUV JAC S5 отримав 5 зірок в краш-тесті C-NCAP, що є відмінним результатом
 • Двигуни JAC входять в десятку кращих китайських двигунів.

Якість в першу чергу

Дотримуючись головної цінності «якість – основа розвитку» автовиробник впроваджує сучасні технології та постійно вдосконалює рівень обслуговування для задоволення запитів клієнтів. Завдяки ефективній системі управління якістю JAC був відзначений як «Рекомендований бренд для експорту» Торговою Палатою Китаю з імпорту та експорту машин і електронної продукції, а також як «Найбільш конкурентоспроможний бренд на ринку» Міністерством торгівлі. Як на внутрішньому, так і зовнішніх ринках JAC прагне зміцнити свою конкурентну позицію за рахунок надання високоякісних автомобілів за низькою ціною. Окрім цього, компанія JAC отримала «Національну нагороду за якість» від Китайської асоціації якості, яка підтвердила, що за рівнем якості продукція JAC не поступається визнаним світовим брендам. Володіючи першокласним міжнародним науково-дослідним центром, компанія інтегрує глобальні ресурси для інноваційних розробок і самостійно виконує завдання з проектування, пробної експлуатації, тестування транспортних засобів та комплектуючих. JAC використовує міжнародну передову технологію електронного дизайну САN, технологію емуляції та аналізу CAE, технологію дизайну безпеки кузова і технологію легкої конструкції для забезпечення елегантного зовнішнього вигляду продукції, хорошої маневреності, стабільності і комфорту відповідно до міжнародних вимог. JAC – це компанія, яка орієнтується на якість та ефективний розвиток. Прагнучи стати брендом світового класу, JAC розвиває виробництво безпечних, екологічно чистих і економічних автомобілів, розширюючи модельний ряд і покращуючи виробничі витрати. Крім цього, компанія розвиває міжнародну систему якості за рахунок застосування новітнього обладнання та наукових методів, які дозволяють виробляти продукцію відповідно до світових стандартів.

Бренд JAC в Україні

Купити автомобілі JAC Ви зможете в мережі автоцентрів компанії «Богдан-Авто Холдинг», яка є офіційним дилером бренду JAC в Україні. Автосалони JAC знаходяться в більшій частині регіонів України і пропонують великий вибір легкових моделей, а також комерційної техніки. Модельний ряд, представлений в дилерській мережі, налічує 6 моделей. Легкові моделі: елегантний седан JAC J4 (Джак J4) Кросовери: спортивний JAC S2 (Джак S2), економічний JAC S3 (Джак S3), електрокросовер JAC iEV 7S (Джак iEV 7S) Комерційна техніка: JAC N-56 (Джак N-56), JAC N-75 (Джак N-75) Уточнити актуальні ціни на автомобілі JAC, а також ознайомитися з комплектаціями Ви зможете в розділі Прайс-Лист певної моделі або у консультантів з продажу в автосалоні.
Читати далі