Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
  • Київ (Subaru)
  • Київ (Hyundai)
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Суми
  • Черкаси
  • Чернігів
  • Івано-Франківськ
  • Луцьк
  • Кіровоград
Hyundai

Modern Premium

Modern Premium: Просто. Креативно. Дбайливо. Саме так звертається автомобільна марка Hyundai (Хюндай) до своїх клієнтів. Концентруючись на найважливіших потребах, Hyundai Motor винаходить автомобільні рішення, які дозволяють задовольнити запити клієнтів найбільш досконалим і простим способом. Висловлюючи творче мислення в автомобільних інноваціях, Hyundai створює продукт, який надає клієнту фактичні переваги і покращує якість його життя. Автомобілі Hyundai – це автомобілі, які піклуються про водія завдяки підвищеній надійності, більш безпечному середовищу та емоційним цінностям.

Відповідно до філософії бренду Modern Premium Hyundai Motor створює автомобілі, які покликані зробити життя людини більш комфортним і безпечним. Переосмислюючи майбутнє мобільності, Hyundai випробовує різні дизайнерські концепції, практикує більш ефективні підходи у виробництві, а також відкриває нову еру обслуговування клієнтів.

Дизайн

З точки зору дизайнерської ідентичності, нові автомобілі Hyundai володіють унікальними інноваційними конструкціями, які побудовані за принципом Sensuous Sportiness – «Чуттєва спортивність». Реалізуючи в фірмовому дизайні емоційні цінності, Hyundai проектує моделі в гармонії із строгим почуттям пропорції, стилю та технологій, які дозволяють задовольнити найвишуканіші естетичні вимоги клієнтів.

Технології

Із року в рік автомобілі Hyundai еволюціонують, пропонуючи більш високий рівень безпеки та підвищене задоволення від водіння.

Динаміку і стабільність під час водіння забезпечують прогресивні технології, зокрема електронна система повного приводу HTRAC, яка дозволяє розподілити тягу між передніми і задніми колесами в залежності від умов руху.

Виняткова маневреність досягається за рахунок ідеального розподілу передньої та задньої ваги в конструкції кузова автомобіля. Пропорція 51.2: 48.8 є ідеальним, складно досяжним співвідношенням.

Hyundai робить розумні автомобілі реальністю, оснащуючи свої моделі такими передовими технологіями як Smart Traffic Jam Assist, Interactive Voice Recognition, Night View, Driver State Monitoring і Remote Parking Assist System.

Безпека

Безпека клієнтів знаходиться в центрі інновацій Hyundai. Автомобілі Hyundai не раз отримували нагороди і займали високі рейтинги в різних краш-тестах, як наприклад 5-зірковий рейтинг C-NCAP або Top Safety Pick + від Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS). Зосередившись на техніці безпеки, Hyundai розвиває технології, орієнтовані на комфорт і захист водія та пасажирів під час поїздки. Дослідницькі проекти, спрямовані на розвиток нового рівня активної і пасивної безпеки, сфокусовані на створенні автомобілів, які пропонують більш високий рівень надійності і стабільності. Зокрема, варто відзначити систему безпеки FCA, розроблену Hyundai, яка попереджує лобові зіткнення.

Eco

Дотримуючись філософії Bluedrive, Hyundai прагне лідирувати в добу екологічної мобільності та ефективного використання палива. Розробляючи альтернативні мотори, Hyundai ставить перед собою амбітну мету створити до 2020 року 22 моделі екологічно чистих автомобілів, серед яких: 12 моделей з гібридними двигунами, 6 Plug-in Hybrid, 2 electric і 2 Fuel Cell electric і таким чином стати 2-м глобальним автовиробником екологічно чистих автомобілів.

Hyundai в Україні

У перекладі з корейської мови Hyundai (українська транслітерація – Хюндай) означає «сучасність». Так як українські автолюбителі часто використовують некоректну назву бренду, як наприклад – Хендай, Хундай або Хьюндай – це змінює справжнє значення найменування марки.

Купити автомобілі Hyundai Ви зможете в мережі автоцентрів компанії «Богдан-Авто Холдинг», яка є офіційним дилером бренду Hyundai в Україні. Торгово-сервісна мережа пропонує широкий модельний ряд від компакт-класу до бізнес-сегменту і забезпечує високий рівень обслуговування клієнтів. Автосалони Hyundai знаходяться в більшій частині регіонів України і представляють великий вибір легкових моделей, а також комерційної техніки Hyundai. Лінійка легкових авто представлена компактним i10, стильним i30 New, економічним Accent New, елегантною Elantra New, багатофункціональним Hyundai Tucson, великим Hyundai Santa Fe і ще більш просторим Santa Fe Grand, практичним Hyundai Creta, преміальним Genesis, а також екологічно чистими моделями Hyundai Ioniq Hybrid і Hyundai Ioniq Electric. Уточнити актуальні ціни на автомобілі Hyundai, а також ознайомитися з комплектаціями Ви зможете в розділі Прайс-Лист певної моделі або у консультантів з продажу в автосалоні.

Читати далі