Гарантія на автомобіль

Купуючи автомобіль в автоцентрі дилерської мережі «Богдан-Авто Холдинг», Ви отримуєте офіційну гарантію на автомобіль від виробника. Згідно з гарантією виробника Ви можете усунути дефекти виробничого характеру протягом гарантійного терміну експлуатації автомобіля.

Марка автомобіля Гарантійний термін експлуатації
Hyundai 5 років або 100 000 км
Subaru 3 роки або 100 000 км
HAVAL 3 роки або 100 000 км
Great Wall 3 роки або 60 000 км
JAC 3 роки або 100 000 км
Ravon 3 роки або 100 000 км

Для того щоб скористатися гарантією виробника, зверніться, будь ласка, до офіційного дилера бренду. Адреси та телефони підприємств дилерської мережі «Богдан-Авто Холдинг» вказані в розділі Контакти.

Для збереження права скористатися гарантією власник автомобіля зобов’язується регулярно і своєчасно, відповідно до зазначеного в сервісній книжці регламенту, проводити технічне обслуговування, огляд та діагностику автомобіля на офіційних сервісних станціях дилерської мережі «Богдан-Авто Холдинг».

Гарантійне обслуговування надається тільки при наявності Сервісної книжки з відповідними відмітками, що підтверджують своєчасне проведення технічного обслуговування, діагностики та ремонту автомобіля в обсягах та кількості, рекомендованих автовиробником.

Сервісна книжка поставляється разом з автомобілем.

Книга дійсна тільки при наявності в ній такої інформації:

  • У повному обсязі представлена інформація про автомобіль, його виробника і продавця;
  • Дата продажу автомобіля першому власнику (дата початку відліку гарантійного терміну)
  • Заповнена реєстраційна картка, свідчить про ознайомлення власника з умовами представленої гарантії;
  • Вилученого талона та заповненого корінця з передпродажної підготовки автомобіля, також свідчать про перевірку власником комплектності та споживчих властивостей автомобіля.