Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Три моделі Hyundai отримали престижну премію з дизайну IDEA-2018

Досягнення дизайнерів Hyundai Motor високо оцінило журі одного з найбільш престижних дизайнерських конкурсів у світі – Міжнародної премії в галузі дизайну IDEA-2018. Відразу три моделі бренду, кросовери Santa Fe, NEXO і Kona удостоїлися срібних нагород в категорії «дизайн транспортних засобів».

Лауреати премії, що присуджується Товариством промислового дизайну Америки (IDSA), визначаються у 20 категоріях, зокрема – в категоріях «Автомобілі та транспортні засоби», «Споживчі технології» та «Сервіс-дизайн». При визначенні номінантів на перемогу журі конкурсу орієнтується на такі критерії, як інноваційність дизайну, зручність для користувачів і соціальна значимість розробки.

У 2018 році, вперше в історії своєї участі у конкурсі, компанія Hyundai Motor одержала одразу три срібні нагороди IDEA Design у категорії «Автомобілі та транспортні засоби»: їх отримали кросовери Santa Fe, NEXO і Kona. До цього найбільш значущим досягненням компанії була бронзова нагорода, присуджена у 2016 році моделі Elantra.

«Наші нові моделі засвідчили, наскільки вони конкурентоспроможні в плані дизайну, домігшись найзначнішого в історії марки успіху на конкурсі професійного дизайну. Ми сподіваємося, що такий високий рівень визнання стане додатковим джерелом натхнення для Hyundai, а якість дизайну наших автомобілів буде ставати все вище», – заявив керівник дизайн-центру Hyundai і виконавчий віце-президент Hyundai Motor Люк Донкервольке.

Першим кросовером марки, що примірив на себе новий стиль Hyundai, стала Kona. В її дизайні застосовано рішення Composite Light, а бампери виконані в стилі «Броня», який дозволяє посилити відчуття впевненості і сучасності автомобіля. Нагорода від IDEA Design стала третьою за рахунком для Kona у 2018 році.

Дизайн четвертого покоління Hyundai Santa Fe також виконаний відповідно до нових стилістичних канонів марки. Відмінні риси моделі – фірмова «каскадна» решітка радіатору, що гармоніює з двоярусною оптикою Composite Light. Таке рішення додає зовнішності кросовера солідності й динамічності.

Електромобіль на водневих паливних елементах NEXO запам’ятався своїм футуристичним дизайном, що втілив екологічну спрямованість моделі. При створенні стилістики моделі NEXO дизайнери Hyundai черпали натхнення у природі, а саме – в воді, яка є єдиним викидом автомобіля. Мінімалізм та чистота ліній – ось основний акцент дизайну водневого кросоверу, на який звернули увагу члени журі IDEA-2018. Відзначимо, що в цьому році модель вже удостоїлася престижної нагороди Red Dot Design Award.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа автосалонів Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.