Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Автострахування (ОСАГО)

Компанія «Богдан-Авто» надає клієнтам послуги зі страхування автомобілів і співпрацює з такими провідними страховими компаніями України, як СК «Країна», АХА Страхування, Арсенал Страхування, Українська Страхова Група і страхова компанія VUSO.

Оформити автомобільну страховку Ви зможете в будь-якому автоцентрі дилерської мережі «Богдан-Авто». Фахівці з автострахування проінформують Вас про актуальні страхові програми та пропозиції, а також допоможуть в оформленні всіх необхідних документів.

Ви хочете купити автомобіль і оформити страховку на машину? Тоді наступна інформація повинна бути для Вас корисною.

Страховий калькулятор

Київ Hyundai
Оберіть как Вы збираєтесь використовувати транспортний засіб:

Двигун

Двигун

Строк страхування, в місяцах

Франшиза


Вартість
Нажаль, зараз провести розрахунок неможливо.
Страхування VIENNA INSURANCE GROUP
Страхування ТАС
Страхування AXA
Страхування UNIVES
Страхування ВУСО
Страхування СК УНИВЕРСАЛЬНА
Страхування СК АЛЬФА ГАРАНТ
Страхування СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ
Страхування СК АРСЕНАЛ
Страхування СК ПРО100 СТРАХУВАННЯ
Страхування СК ІНГО УКРАЇНА
Страхування ПЗУ УКРАЇНА

Автострахування: захист відповідальності автовласника і захист автомобіля

Що потрібно знати, щоб застрахувати машину?

1. Що таке ОСАГО і чим воно відрізняється від автомобільної страховки КАСКО?

ОСАГО або Автоцивілка – це страхування відповідальності автовласника перед третіми особами за заподіяну їм шкоду. Покривається як матеріальні збитки, так і шкода життю і здоров’ю потерпілій стороні. Саме автоцивілка – наймасовіший продукт для автомобілістів. Завдяки тому, що СК «Країна» є учасником процедури прямого врегулювання, автовласникові-клієнту, при настанні страхової події, не потрібно звертатися в страхову компанію винуватця дорожньо-транспортної пригоди. Він одразу приїжджає до нас в офіс і фахівці СК «Країна» готують справу до виплати. КАСКО – це страховка авто від будь-яких неприємностей, які можуть виникнути на дорозі і під час стоянки. Також це ремонт Вашого автомобіля страховою компанією (навіть якщо Ви винуватець події) і компенсація вартості автомобіля в разі його викрадення або повного знищення. Продукти відрізняються не тільки за наповненням. Якщо по Автоцивілці ліміт виплат на одну страхову подію – 100 000 за матеріальним збитком, то по КАСКО застрахований автомобіль має захист, рівний своїй вартості.

2. Скільки коштує страховка авто (КАСКО)?

Тариф, за яким розраховується вартість послуги страхування автомобіля, залежить від сукупності декількох чинників, а саме: Рік випуску, Ринкова вартість, Облік зносу, Франшиза, Регіон використання авто. Для власників нових автомобілів діє спеціальний акційний тариф: 3,50%, 3,30%, 3,20%.

3. Що таке франшиза?

Франшиза по КАСКО це певний відсоток від страхової суми, яку страхова компанія не виплачує по кожному страховому випадку.

4. Як швидко СК робить виплати по КАСКО?

             

Протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту отримання всіх документів, необхідних для підтвердження факту настання страхової події. За незначних пошкоджень, склу і випадків, де не довелося викликати міліцію, СК «Країна» робить виплату протягом 5 днів. Відшкодування дрібних пошкоджень можливо день-у-день.

5. Які документи потрібні для оформлення автомобільної страховки КАСКО?

Техпаспорт, ІПН і цивільний паспорт.

6. Де можна оформити КАСКО?

Ми працюємо по всій території України. Але якщо нашого офісу немає у Вашому місті, повідомте нам, що Вам потрібна доставка, і цим питанням займеться наш представник у Вашому регіоні.

Інформація про партнера: /strong>

СК «Країна» – надійний страховий партнер компанії «Богдан-Авто»

Страхова компанія «Країна» працює на ринку України з 1994 року. Основні напрямки роботи СК «Країна»:

 • корпоративне страхування;
 • страхування автомобілів, майна, відповідальності і ризиків клієнтів-фізичних осіб.

З нами комфортно – у СК «Країна» працює короткий номер телефону 890 безкоштовно з мобільного, у нас є навчені чат-боти, які консультують автомобілістів по автомобільній страховці КАСКО і автоцивілці, вони ж записують застрахованих по медицині до лікаря.

Для клієнтів компанії по всій Україні працює 98 офісів. Продукти компанії представлені в банках-партнерах і автосалонах міжнародних брендів.

Читати далі