Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Ралі Монте-Карло: Hyundai Motorsport і вражаюче відкриття сезону

Команда Hyundai Motorsport ефектно відкрила сезон чемпіонату світу з ралі FIA (WRC) 2019 року, продемонструвавши активну боротьбу за перемогу від самого старту до фінальної спецділянки. В результаті захоплюючого змагання, Себастьяну Ожье (Сітроен) вдалося випередити Тьєррі Невілла всього на кілька секунд.
Невілль і його напарник Ніколя Жільсуль застосували максимальну динаміку Hyundai i20 Coupe WRC на найбільш щільному фініші 87-го ралі в Монте-Карло. Екіпаж виграв три з 16 спеціальних ділянок. На фініші після подолання дистанції довжиною близько 300 кілометрів, на якій зустрічався і сніг, і лід, і мокрий і сухий асфальт, розрив між двома претендентами на перше місце в гонці склав всього 2,2 секунди – фантастичний початок нового сезону чемпіонату світу з ралі. Друге місце для Тьєррі Невілла – це його найкращий результат до цього часу в Монте-Карло.

У відкритті сезону також брали участь дев’ятиразовий чемпіон світу з ралі Себастьєн Льоб і Даніель Олена, які дебютували у складі команди WRC Hyundai Motorsport. Екіпаж зайняв четверте місце в загальному заліку. Маючи в запасі тільки один підготовчий день перед ралі Монте-Карло, досвідчений дует виграв два спеціальних етапи і був близький до перемоги. Андреас Міккельсен і Андерс Джегер-Амланд також показали вражаючі результати на старті сезону WRC в 2019 році. На початку третього дня змагань норвежці були на третій позиції. Але після заносу, в результаті якого було пошкоджено ліве заднє колесо, їм довелося здатися.

«Це був неймовірно напружений бій! Ми задоволені цим результатом. Наш сезон 2019 почався дуже позитивно. Звичайно, якщо ви боретеся за перемогу в ралі Монте-Карло, тоді Ви хочете її отримати. Ми намагалися з усіх сил. Але невелика помилка в п’ятницю коштувала нам лідируючої позиції. І ми не змогли її повернути назад. Але це частина гри. Хоч ці вихідні були непростими, ми дійсно насолоджувалися змаганням. Тепер ми з нетерпінням чекаємо ралі в Швеції. Там ми почнемо з другої стартової позиції в повній бойовій готовності. Велике спасибі всій нашій команді за відмінні вихідні в деколи непростих умовах.» – коментує Тьєррі Невілль

«Це були відмінні вихідні для чемпіонату світу з ралі з неймовірними поєдинками за перемогу. Четверте місце – це не так уже й погано. В мене були деякі проблеми з налаштуванням моєї машини. Що слід було очікувати, адже у нас було дуже мало часу на підготовку. Проте, ми адаптувалися і досягли прогресу. Тому ми повинні йти далі і подивимося, які результати ми можемо досягти в Швеції. Той факт, що я зміг поборотися за подіум у своїй першій гонці за команду Hyundai Motorsport, дає нам всім мотивацію, яка необхідна для нашого наступного ралі.» – говорить Себастьян Льоб

«Я, справді, розчарований, але намагаюся брати позитивні аспекти з даної ситуації. Я добре стартував у цьому ралі, і в нас було фантастичне відчуття за кермом нашого автомобіля. На жаль, в першому тесті третього дня я пошкодив кормову частину автомобіля на правому повороті. При ударі ліве заднє колесо було пошкоджено. Це віддалило нас від результату, на який ми розраховували. Мені, правда, дуже шкода нашу команду. Тепер ми повинні дивитися в майбутнє. У нас був правильний темп, і ми боролися за подіум. Все це ми привеземо до Швеції.» – говорить Андреас Міккельсен.

Директор команди Андреа Адамо: «Я дуже задоволений нашим результатом, це наш кращий виступ на даний момент в Монте-Карло. Всі наші три екіпажі показали високий, конкурентоспроможний темп. Я пишаюся своєю командою».
***

Результати Ралі Monte Carlo
1. S. Ogier/J. Ingrassia, Citroën C3 WRC, 3:21.15,9 год.
2. T. Neuville/N. Gilsoul, Hyundai i20 Coupe WRC, +2,2 сек.
3. O. Tänak/M. Järveoja, Toyota Yaris WRC, +2.15,2 хв.
4. S. Loeb/D. Elena, Hyundai i20 Coupe WRC, +2.28,2 хв.
5. J.-M. Latvala/M. Anttila, Toyota Yaris WRC, +2.29,9 хв.
6. K. Meeke/S. Marshall, Toyota Yaris WRC, +5.36,2 хв.
7. G. Greensmith/E. Edmondson, Ford Fiesta R5, +13.04,6 хв.
8. Y. Bonato/B. Boulloud, Citroën C3 R5, +13.56,5 хв.
9. S. Sarrazin/J. Renucci, Hyundai i20 Coupe R5, +14.06,8 хв.
10. A. Fourmaux/R. Jamoul, Ford Fiesta R5, +16.03,4 хв.

Рейтинг пілотів чемпіонату світу
1. S. Ogier, 29 балів
2. T. Neuville, 21
3. O. Tänak, 17
4. K. Meeke, 13
5. S. Loeb, 12
6. J.-M. Latvala, 10
7. G. Greensmith, 6
8. Y. Bonato, 4
9. S. Sarrazin, 2
10. A. Fourmaux, 1

Рейтинг виробників
1. Hyundai Shell Mobis WRT, 30 балів
2. Citroën Total WRT, 25
3. Toyota Gazoo Racing WRT, 25
4. M-Sport Ford World Rally Team, 14

Підготовлено за матеріалами Hyundai Motor Germany

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.