Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Ні подряпинки: як антигравійна плівка захистить Ваше авто. Або ж нашкодить?

Антигравійна плівка — це плівка яка виготовляється з таких матеріалів як поліуретан або полівінілхлорид, має прозорий колір, основне її призначення захистити поверхню автівки від пошкоджень різного характеру і запобігти корозії.

Майже кожен автомобіліст, щойно купивши своє авто, прагне якнайдовше зберегти привабливий зовнішній вигляд машини та максимально захистити її від несприятливих зовнішніх факторів і для вирішення цього питання обирає антигравійну плівку. На сучасному автомобільному ринку України запропоновано безліч варіантів плівки для захисту кузова від сколів і перед власником автівки постає не проста задача, у вирішенні якої Вам допоможе викладена нижче інформація.

Автомобіль від початку своєї експлуатації зазнає ряд пошкоджень не пов’язаних зі стилем керування власника, а саме:
• механічні пошкодження: різного роду сколи, подряпини, потертості, які виникають під час їзди по наших не якісних дорогах, зношених часом. Дрібне каміння, частинки асфальту, щебеню, пісок, гілля і сміття, що летить з під коліс транспортних засобів які їдуть попереду, призводить до псування лакофарбового покриття кузова автівки.
• хімічні пошкодження: послід птахів, комахи, сіль і хімічні протикригові реагенти, плями від бітуму, опади — все це спотворює фарбу яка вкриває поверхню машини.
• корозія, яка є невпинним ворогом будь-якого металу, а отже і будь-якого авта.

Обклейка антигравійною плівкою автомобіля допоможе убезпечити Ваш траспортний засіб від усіх вище перерахованих неприємностей і залишити його привабливим багато років поспіль.

Антигравійну плівку ділять на такі види:
• поліуретанова;
• вінілова;
• гібридна.
Основою для такого поділу став матеріал з якого вони виготовляються, саме це визначає як довго захисні плівки буду служити, а з цього випливає і різниця у їх вартості. Ззовні вони не відрізняються, кожна з них абсолютно прозора і захищає кузов від подряпин, сколів, потертостей, окислення, вигорання і тому подібних пошкоджень.

Поліуретанова антигравійна плівка

Виготовляється з поліуретану, основні її характеристики підвищення міцність і еластичність, товщина від 140-200 мкм, коефіцієнт розтягнення 200-250%, середній строк експлуатації від 7 до 10 років. Завдяки своїм ефективним робочим якостям здобула назву броньована плівка, оскільки добре захищає від механічних, хімічних псувань різного характеру і корозії. Зручно наноситься на авто завдяки чудовій еластичності, але до недоліків можна віднести високу вартість, з часом може змінювати колір.

Вінілова плівка антигравійна

Виготовляється з полівінілхлориду, товщина 150-170 мкм, максимальний коефіцієнт розтягнення 200%, середній строк роботи 3-4 роки, не жовтіє, створює надійний захист від корозії, хімічних і механічних руйнувань кузова машини. Перевагами є більш низка ціна, не змінює колір так і лишається з плином часу глянцевою. Недоліки — мало еластична, наноситься тільки за допомогою нагріву, тому елементи кузова зі складною геометрією вінілом затягувати не просто, але можливо.

Антигравійна плівка гібридна

Виготовлена з полівінілхлориду з додаванням полімерів і стабілізаторів, товщина 140-190 мкм, середній строк служби не відомий, оскільки це новий матеріал, який об’єднав в собі найкращі якості вінілової та поліуретанової плівки. Цей вид плівки на відмінно від вінілу має високі еластичні характеристики й на відмінно від поліуретану не жовтіє. Внаслідок того, що це новий вид плівки, тому його недоліки ще недосліджені.

При бронюванні кузова плівкою у споживача виникають кілька питань:
• Треба обклеювати абсолютно все авто чи достатньо тільки деякі частини?
• Які частини авто краще захисти в першу чергу?
• Чи зможу я самостійно наклеїти плівку?

Найкращий варіант, це коли антигравійна плівка наноситься абсолютно на весь корпус машини, включаючи фари. Якщо Ви вирішили обклеїти тільки певні місця в автівці, то спеціалісти радять в першу чергу потурбуватися про: фари, капот, стійки лобового скла, колісні арки, пороги. Всі ці деталі беруть на себе найбільше навантаження від зовнішнього середовища тому і потребують першочергово піклування, щоб як можна довше справно працювати й мати привабливий вигляд. Закономірно, що Ви прагнете почути обґрунтування, чому вище переліченні кузовні деталі потребують такої прискіпливої уваги ніж всі решта.

Почнемо з фар, антигравійна плівка не тільки захищає їх від багаточленних подряпин, що неодмінно виникають в процесі їзди та призводять до їх неякісної роботи (мутне світло) але від більш серйозних ударів, оскільки плівка виконує роль своєрідного захисного екрана. В будь-якому автосервісі Вам нададуть інформацію, що одна із самих частих замін — це фари, оскільки вони найчастіше зазнають пошкоджень, тому антигравійна плівка покликана їх максимально захисти від подряпин, потертостей, сколів, ударів, оскільки перебирає весь цей негативний вплив на себе і зрештою саме на фарах плівку доводиться замінювати частіше ніж будь-де, але замінна плівки це значно дешевший варіант ніж заміна фари, а справно працюючі фари одна із гарантій безпечного і комфортного пересування дорогою. На капот і стійки лобового скла теж припадає чималеньке навантаження під час руху автомобілю. На жаль, в такій ситуації ніяк не уникнути таких пошкоджень як потертості, подряпини, сколи, відлущення фарби, утворення плям від бітуму, екскременти пташок, комахи і список далі може бути нескінчений. Всіх цих загроз не уникнути виїжджаючи на дорогу і вся ця левова частка припадає на капот і стійки лобового скла, а також фари, тому щоб убезпечити їх і щоб вони максимально довго служили без ремонту і заміни наносять антигравійну плівку. Колісні арки і пороги потребують захисту, бо вони знаходяться на найменшій висоті від дороги, а отже приймають на себе максимально весь негатив механічних і хімічних пошкоджень, який призводять до глибокої корозії. Ви, мабуть, не один раз бачили автівки колісні арки і пороги яких глибоко поїдені корозією, щоб уникнути такого обробіть їх антигравійною плівкою, бо замінна цих деталей занадто дорога і складна процедура.

Найефективніший захист антигравійною плівкою автомобіля буде тоді, коли ця плівка буде правильно нанесена на транспортний засіб, дотримуючись всіх правил і вимог.

Ви самостійно можете обклеїти авто антигравійною плівкою, але слід зазначити, що це не проста процедура, як може здаватися, на перший погляд.

Інструкція при обклеюванні поліуретановою плівкою:
• Підготуйте поверхню, де буде вкладатися плівка, звільніть її від бруду, жиру. Якщо на поверхні є пошкодження їх слід заздалегідь залагодити.
• Виріжте з плівки фрагменти потрібного розміру або є можливість відразу придбати вже готові викрійки.
• Помийте поверхню мильним розчином, нанесіть зверху плівку, почніть видаляти бульбашки повітря за допомогою гумового рушника, тримаючи його під кутом 45-60 градусів.
• Зверніть увагу, якщо плівка не матиме мильний розчин під собою, на фарбі з’являться подряпини.

Керівництво для нанесення вінілової плівки:
• Як і в попередньому варіанті слід ідеально підготувати поверхню.
• Обклеювання відбувається в мокрий спосіб.
• В процесі обклеювання плівка обов’язково піддається тепловій обробці.
• Зверніть увагу, плівка має щільно прилягати до поверхні.

Якщо дослухатися до порад кваліфікованих фахівців, то краще звернутися відразу до спеціалістів, які правильно здійснять обклейку автомобіля, маючи спеціальне для цього обладнання і навички, що зекономить Ваш час, зусилля і нерви.

Захист кузова антигравійною плівкою — плюси:
• Має прозорий колір, тому не спотворить оригінального кольору авто і не буде помітна.
• Амортизує удари різних предметів.
• Подряпини легко поліруються або можуть зникати під дією тепла.
• При потребі легко замінюється або знімається, не шкодячи фарбі на поверхні корпусу.
• Тривалий термін експлуатації.

Мінуси антигравійної плівки:
Єдиний і основний недолік, це складність в самостійній установці плівки на кузов автомобіля. Треба дотримуватися всіх інструкцій і обклеювання насправді є дуже клопітким процесом. Зверніть увагу, що в процесі нанесення під плівкою не повинно лишатися бульбашок повітря, не повинен потрапити під неї пісок, часточки пилу або бруду, бо інакше ця ділянка не буде захищена як слід і в процесі стане проблемою.
Обираючи антигравійну плівку, Ви запобігаєте передчасному старінню авто і допомагаєте якнайдовший час зберігати його привабливий і робочий стан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.