Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький
Hyundai EX8
Hyundai EX8
від: грн
Ціна від грн

Hyundai EX8 (Хюндай ЕХ8) – багатофункціональний вантажний автомобіль, який завжди готовий до роботи.

Hyundai EX8 - обзор

Ключові характеристики

Тип кузова: Грузовик

Кількість місць: 3 місць

Двигун: D4GA17

Особливості

Ефективність завантаження - Hyundai EX8

Ефективність завантаження

Hyundai EX8 універсальний автомобіль, який може здійснити будь-який вид вантажного перевезення. Максимально допустиме навантаження складає 9,7 тонн: 3,1 тонн на передню вісь і 6,6 тонн на задню вісь автомобіля. Враховуючи розмір шасі (7370 мм), автомобіль дозволяє встановити надбудову довжиною 6 000 мм.

Рамна конструкція - Hyundai EX8

Рамна конструкція

Завдяки потужній рамній конструкції з високоміцної сталі Hyundai EX8 готовий до щоденних навантажень. Посилена поперечна балка протидіє скручуванню і згинанню, тому автомобіль здатний витримувати високі навантаження і впевнено долати нерівності доріг при максимальному завантаженні.

Хороший огляд - Hyundai EX8

Хороший огляд

Піклуючись про Вашу безпеку, Hyundai EX8 пропонує покращений огляд робочого місця водія. Лобове скло було збільшено на 20 мм у висоту і 70 мм в ширину. Крім цього, зовнішні дзеркала в поєднанні з додатковими сферичними дзеркалами охоплюють сліпі зони, що підвищує безпеку під час зміни смуги.

Антикорозійна стійкість - Hyundai EX8

Антикорозійна стійкість

Естетичний зовнішній вигляд моделі і довговічність кузова грає важливу роль при експлуатації автомобіля. Кузов Hyundai EX8 характеризується високою стійкістю до корозії: деталі кабіни на 79% складаються з оцинкованої сталі.

Ефективний двигун - Hyundai EX8

Ефективний двигун

Hyundai EX8 оснащений надійним дизельним двигуном серії F з системою впорскування Common Rail, який дозволяє оптимізувати витрату палива. Двигун є розробкою компанії Hyundai і вважається найефективнішим двигуном в своїй серії.

Система курсової стійкості - Hyundai EX8

Система курсової стійкості

Hyundai EX8 – Ваш надійний партнер в дорозі. Стабільність руху забезпечують передові інтелектуальні системи безпеки, такі як система динамічного контролю VDC і система контролю смуги руху LDWS. Довіртеся Hyundai EX8, він довезе Ваш вантаж цілим і неушкодженим.

Замовте Тест-драйв в найближчому салоні

Hyundai EX8 Дизайн

Новий дизайн

Практичний дизайн Hyundai EX8 був спроектований з урахуванням основних функціональних вимог водія вантажного автомобіля. Габарити моделі становлять 7020 мм у довжину, 2180 мм в ширину і 2360 мм у висоту. Легкий вхід в кабіну водія здійснюється за допомогою вдосконалених сходів і більш широких дверей з кутом відкриття 80 градусів. Нова решітка радіатора додає оригінальність зовнішнього вигляду автомобіля, а також забезпечує поліпшену вентиляцію моторного відсіку. Денні ходові вогні в поєднанні з фарами проекційного типу полегшують керування в будь-яких дорожніх умовах, а завдяки вдосконаленим зовнішнім дзеркалам заднього виду автомобіль забезпечує кращий в своєму класі кут огляду. Крім цього, знімна верхня панель полегшує проведення технічного обслуговування.

Інтер’єр

Багато місця для ніг, зручні регульовані сидіння, кермо з регулюванням по висоті – в кабіні всі деталі інтер’єру орієнтовані на максимальний комфорт водія і пасажирів. Простір кабіни було збільшено на 3,5 м. куб. і тепер всі пасажири, зріст яких не перевищує 192 см, можуть відчувати себе абсолютно комфортно. Нахил спинки сидіння водія Hyundai EX8 Super Cab може регулюватися під кутом 54 градуса, що дозволяє налаштувати найбільш зручне положення корпусу під час водіння. Нова панель приладів відрізняється високою функціональністю і в легкій для сприйняття формі відображає всю необхідну інформацію для водія, включаючи сповіщення про необхідність проходження технічного обслуговування. Автомобіль також оснащений сучасною аудіосистемою з керуванням радіо, MP3 і Bluetooth.

Hyundai EX8 Інтер'єр
Hyundai EX8 Двигун

Потужний двигун

Hyundai EX8 славиться своєю надійністю і оптимальним споживанням палива. Автомобіль обладнаний сучасним дизельним двигуном з максимальною потужністю 170 к.с. Двигун оснащений системою впорскування Common Rail, яка дозволяє оптимізувати витрату палива. Розроблений за власною технологією Hyundai, дизельний двигун D4GA17 є найпотужнішим і ефективним двигуном в своїй серії. Згідно з нормами токсичності автомобіль відповідає стандартам Євро 5.

Безпека

За допомогою інтелектуальних систем безпеки Hyundai EX8 зберігає стійкість під час руху навіть при максимальній завантаженості. Стабільність управління забезпечує система динамічного контролю VDC, яка включає в себе такі системи активної безпеки як ABS, EBD, ESC, TCS і HAC. Система курсової стійкості ESC гарантує збереження траєкторії руху в непередбачених дорожніх ситуаціях. Антипробуксовочна система TCS запобігає пробуксовці автомобіля на різких поворотах, при прискоренні або на важких ділянках дороги. При старті руху на підйомі Вам асистує система допомоги HAC, яка запобігає скочуванню автомобіля назад.

.
Hyundai EX8 Безпека

Замовте Тест-драйв в найближчому салоні

 • Hyundai EX8 - фото автосалона 1
 • Hyundai EX8 - фото автосалона 2
 • Hyundai EX8 - фото автосалона 3
 • Hyundai EX8 - фото автосалона 4
 • Hyundai EX8 - фото автосалона 5
 • Hyundai EX8 - фото автосалона 6

Купити EX8 в Україні

Ви оціните гідне оснащення Hyundai EX8. В стандартній комплектації автомобіль обладнаний багатофункціональним кермом з керуванням аудіо, круїз-контролем, індикатором зносу гальм, управлінням системою вентиляції. Актуальну ціну на вантажний автомобіль уточнюйте, будь ласка, в дилерських центрах.
Сервис Фото

Чому купувати в Богдан-Авто?

 • Продано більше 50.000 машин
 • Низькі ціни за рахунок великого обсягу продажів
 • Дилер року Hyundai

Гарантія на 5 років і 100.000 км пробігу