Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Hyundai Motor розробить навігаційну систему з доповненою реальністю

Компанія Hyundai Motor оголосила про початок співпраці зі швейцарським старт-апом WayRay AG, який займається реалізацією проектів з використанням доповненої реальності. Завдяки інвестиціям з боку Hyundai Motor, старт-ап розробить голографічну навігаційну систему з доповненою реальністю, якою  оснащуватимуться серійні автомобілі бренду вже у 2020 році.

Hyundai активно розвиває концепцію транспорту майбутнього, мета якої – надати водіям інноваційні рішення, спрямовані на об’єднання візуальних технологій та бортових мультимедійних систем автомобілів. В рамках реалізації цієї концепції було досягнуто угоди з компанією WayRay AG, відомим старт-апом, який займається розробкою голографічних систем з використанням доповненої реальності.

«Співпраця Hyundai з WayRay допоможе нам створити нову екосистему на основі доповненої реальності, яка дозволить удосконалити системи навігації, а також розробити оригінальні рішення для «розумних»міст і транспортних засобів», – заявив Чхи Янг Чхо, директор з інновацій та виконавчий віце-президент Hyundai Motor Group.

Голографічні системи WayRay надають можливість створювати доповнену реальність, де віртуальні об’єкти інтегруються в інтер’єр автомобіля. У порівнянні із традиційними проекційними (HUD) дисплеями, що доступні на ринку, WayRay пропонує застосування мініатюрного проекційного модуля, який забезпечує більш чітке зображення та може встановлюватися практично на будь-якому автомобілі.

Особливість технології WayRay полягає в залученні широкого поля зору, що дозволяє відображати більше віртуальних об’єктів на комфортній відстані від очей. Система не обмежена розмірами екрану, проектуючи зображення на все лобове скло і бічні вікна. Таким чином, водій зможе бачити дані по дорожній обстановці, не відволікаючись від процесу водіння.

У майбутньому при інтеграції з системами автономного водіння, пов’язаними з дорожньою інфраструктурою та оточуючими автомобілями, ця система зможе відображати додаткові відомості про навколишній простір – прогноз погоди, інформацію про вартість оренди номерів в готелях по маршруту, вартість і технічні характеристики автомобілів в автосалонах і тому подібне.

«Ми є високотехнологічною компанією і націлені на створення фундаментальних інновацій, що не обмежуються голографічними дисплеями доповненої реальності і новими інтерфейсами. Ми пишаємося, що нас вважають надійним партнером, здатним виробляти продукт найвищого рівня відповідно до стандартів таких інвесторів, як Hyundai», – заявив генеральний директор WayRay Віталій Пономарьов.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа автосалонів Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.