Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Hyundai IONIQ 5 переосмислює стиль життя з електричною мобільністю.

Hyundai Motor Company репрезентує середнього розміру SUV – IONIQ 5. Це перша модель в лінійці нового бренду IONIQ, під яким будуть випускатись електромобілі Hyundai.

IONIQ 5 створений на спеціальній електричній платформі від Hyundai Motor Group. Електрична платформа Electric-Global Modular Platform (E-GMP) дає можливість набути унікальні пропорції на подовженій колісній базі. З допомогою E-GMP, IONIQ 5 стає уособленням інноваційного дизайну інтер’єру з екологічно чистими матеріалами, високої продуктивності, поєднану з надшвидкою зарядкою, плюс розширені функції підключення та допомоги водієві.

Виконавчий віцепрезидент та голова з маркетингу Hyundai Motor Company Томас Шимера (Thomas Schemera) висловився про нову модель: “IONIQ 5 пропонує звичний стиль життя без обмежень, забезпечуючи турботу про потреби споживачів протягом усієї подорожі. Це справді перший електромобіль, який забезпечить новий досвід завдяки інноваційному використанню внутрішнього простору та передовим технологіям”.

Вісник нової ери для дизайну електромобілів

IONIQ 5 є втіленням передового дизайну, який виголошує відступ від минулих норм, досліджуючи нову свободу дизайну, запропоновану спеціальною BEV платформою. Звертаючись до мотивів першого серійного автомобіля компанії Hyundai Pony, розробники IONIQ 5 показали сорокап’ятирічну подорож Hyundai, щоб стати частиною способу життя своїх клієнтів, прокладаючи зв’язок від минулого до сьогодення та майбутнього. Це інакше визначення дизайну поза часом, тематика, яка буде розширюватися у міру зростання лінійки IONIQ.

Винятковий дизайн екстер’єру IONIQ 5 характеризується профілем, натхненним Pony, поставленим на колісну базу 3000 мм. Ця розширена колісна база вимагає більш витонченого підходу, щоб перевести нову пропорцію в сучасну типологію електромобілів.

Автомобіль спереду укомплектований першим розкладним капотом Hyundai, який мінімізує проміжки в панелях для оптимальної аеродинаміки.  V-подібна форма переднього бамперу включає особливі денні ходові вогні (DRL), які забезпечують безпомилковий світловий підпис, унікальний для IONIQ 5. Ці невеликі пікселеподібні скупчення також з’являються в задній частині автомобіля.

Ручки дверцят висувні, чим створюють елегантний дизайн поверхні та підвищену аеродинамічну ефективність. Передня і задня форми автомобіля зливаються у його дверях, пропонуючи ще один приклад «Параметричної динаміки», вперше побачений на абсолютно новому Tucson.

Продовженням дизайнерської теми “Параметричного пікселя” є аеродинамічні колеса у великому 20-дюймовому діаметрі та найбільших арках, що були коли-небудь встановлені на електромобілях Hyundai.
Старший віцепрезидент та керівник глобального дизайнерського центру Hyundai Санг Юп Лі (SangYup Lee) зазначив: «Новий досвід мобільності для наступного покоління — це була місія з першого дня, коли ми розпочали цей проєкт, дивитися вперед до горизонту, але принципово залишатися Hyundai. Це нове визначення позачасовості, яке пов’язує між собою минуле сучасне і майбутнє”.

У всьому інтер’єрі втілена тема “Простору для життя” підкріплена рухомою центральною консоллю – “Універсальний острівець”, яка має можливість зміщення назад на 140 мм. Забезпечує вільне пересування всередині авто рівна підлога поверхні й консоль ”Універсальний острівець”.

Передні сидіння IONIQ 5 мають електронне регулювання та відкидаються назад під оптимальним кутом, надаючи ефект відчуття невагомості пасажирам. Товщина передніх сидінь зменшена на 30%, що призвело до збільшення простору для пасажирів другого ряду.

У більшості точках дотику використанні екологічні чисті матеріали — в обшивці консолі, дверей, сидіння, підлоги, підлокітників.

У клієнтів є можливість обрати серед дев’яти кольорів екстер’єру, включаючи 5 природних відтінків, ексклюзивних для IONIQ 5. Інтер’єр має 3 варіанти кольорів.


Спектр силових електричних установок для будь-якого клієнта

В моделі IONIQ 5 наявні цілий ряд силових електричних конфігурацій, що відповідають потребам мобільності кожного клієнта, без компромісів щодо продуктивності. Є можливість вибору одного із двух варіантів акумуляторних батарей: 58 кВт або 72,6 кВт. Всі варіації установок забезпечують надзвичайну дальність пробігу і забезпечують максимальну швидкість 185 км / год.

Для топового електродвигуна доступна опція повного приводу (AWD), що забезпечує комбіновану вихідну потужність 225 кВт-год та 605 Нм крутного моменту. Ця конфігурація забезпечує розгінну динаміку від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди.

При оснащенні заднім приводом (2WD) та акумулятором на 72,6 кВт, максимальна дальність ходу IONIQ 5 на одному заряді складатиме приблизно 470-480 км, згідно WLTP.


Надшвидка зарядка акумулятора разом з інноваційною функцією Vehicle-to-Load

В IONIQ 5 платформа E-GMP підтримує інфраструктуру зарядки 400 В та 800 В. Мультизарядна системаце перша запатентована у світі технологія, яка управляє двигуном та інвертором для підвищення напруги від 400 до 800 В для стабільної сумісності зарядки.


Завдяки зарядному пристрою потужністю 350 кВт є можливість IONIQ 5 заряджати від 10% до 80% всього за 18 хвилин. Лише 5 хвилин, щоб зарядити IONIQ 5 до 100 км пробігу, згідно з WLTP.

IONIQ 5 служить зарядним пристроєм на колесах, завдяки інноваційній функції V2L, можна вільно користуватися або заряджати будь-які електричні пристрої, наприклад: електричні велосипеди, скутери або кемпінгове обладнання.


Інноваційне підключення та допомога водію для безпеки та зручності

IONIQ 5 бездоганно інтегрує передові технології для розширеного цифрового користувацького досвіду. Широкий, адаптивний, подвійний кокпіт має 12-дюймовий інформаційно-розважальний екран та 12-дюймову панель приладів, яку можна налаштувати відповідно до потреб клієнтів.

Вперше в Hyundai IONIQ 5 оснащений проєкційним дисплеєм з розширеною реальністю (AR HUD), який по суті перетворює лобове скло на екран дисплея.

Розробники IONIQ 5 укомплектували її новітнім Hyundai SmartSense, вдосконаленою системою допомоги водію, що гарантує найвищий рівень безпеки та зручності на дорозі. IONIQ 5 є першою моделлю Hyundai, яка пропонує Highway Driving Assist 2 (HDA 2). Інші системи допомоги в керуванні автомобілем включають систему допомоги при запобіганні зіткненням спереду (FCA), систему допомоги при запобіганні зіткненням в сліпих зонах (BCA), інтелектуальну систему допомоги обмеження швидкості (ISLA), попередження про втому водія (DAW) та ін.

У першій половині 2021 року розпочнуться продажі IONIQ 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.