Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

HAVAL JOLION: 5 причин звернути увагу

Інтелектуальні технології, виразний дизайн, високий рівень безпеки та інноваційна технологічність – це новий кросовер HAVAL JOLION. В авто втілені всі бажання кожного автомобіліста, від яскравого зовнішнього вигляду до надійної продуктивності. З усіх особливостей ми виділили 5 ключових, які допоможуть Вам при ухваленні рішення про покупку.

 1. Доступна інтелектуальна мобільність

HAVAL JOLION вже у продажу в дилерській мережі «Богдан-Авто» в різних містах України. Вартість нової моделі починається від 543 634 грн. Завдяки сучасному обладнанню та великій кількості функцій модель можна вважати однією з найдоступніших серед інтелектуальних кросоверів. Також в дилерській мережі «Богдан-Авто» діє спеціальна програма HAVAL Finance. Така програма дозволить, при необхідності, скористатися послугою фінансування. Детально ознайомитися з пропозицією Ви можете на офіційному сайті HAVAL.

 1. Індивідуальність в дизайні

З кожним роком кросоверів більшає, але впізнаваний стиль від HAVAL залишається незмінним. Якщо для Вас важливо, щоб автомобіль підкреслював індивідуальність і характер, то HAVAL JOLION для Вас. Дизайнери авто інтерпретували сучасні технології через сміливі дизайнерські рішення. Яскрава аеродинамічна LED-оптика і чіткі лінії кузова надають моделі виразності, яка виділяє автомобіль на дорогах. Будьте собою разом з HAVAL JOLION!

 1. Пік інновацій

Смарт-конфігурація – ключова відмінна риса моделі. Завдяки функціям автономного водіння рівня L2 HAVAL JOLION є одним з найбільш технологічних в своєму класі. Автоматичний паркінг з оглядом 360, адаптивний круїз-контроль, система допомоги під час руху в заторі, інтелектуальне управління в поворотах, а також система утримання в центрі смуги руху надають впевненості під час водіння. З новим JOLION поїздки стануть комфортними і безпечними.

 1. Комфортний та ергономічний салон

Проекційний дисплей, бездротова зарядка для телефону, модуль перемикання передач, а також функція Apple CarPlay і Android Auto – це все про інтер’єр HAVAL JOLION. Сидіння спроектовані спеціально для Вашої зручності під час тривалих подорожей. Автомобіль має найдовшу колісну базу в своєму класі (2700 мм), що забезпечує зручний внутрішній простір для водія та пасажирів.

 1. Високий рівень безпеки

Кузов HAVAL JOLION на 73% складається з високоміцної сталі. Автомобіль оснащений системою екстреного гальмування при виявленні пішоходів або велосипедистів спереду. Система перевищення швидкості та оповіщення про дорожні знаки допоможуть запобігти виникненню небезпечних ситуацій на дорогах. Технологічною особливістю даної моделі також є система моніторингу втоми водія, яка здатна розпізнати втому по стилю водіння та іншим характеристикам. У разі, якщо система ідентифікує високий рівень втоми водія, вона видасть звукове попередження і запропонує скоріше зробити паузу, щоб припаркувати автомобіль в безпечному місці.

Новий HAVAL JOLION включає велику кількість опцій для водія і є вигідним вибором на ринку кросоверів. При покупці автомобіля Ви отримуєте гарантію від виробника на 5 років або на 100 тис.км пробігу. Гарантія на кузов діє 6 років. Дізнатися детальніше про модель Ви можете на сторінці огляду HAVAL JOLION.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.