Телефон горячей линии: 0-800-336-414 Время работы: 24/7
Київ (Hyundai)
Да
Выбрать другой
 • Київ (Haval)
 • Дніпро
 • Київ (Subaru)
 • Київ (Hyundai)
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Суми
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Івано-Франківськ
 • Луцьк
 • Кропивницький

Експертна думка: Чому варто обирати оригінальні запчастини?

Інтерв’ю з менеджером зі збуту запасних частин компанії «Богдан-Авто Холдинг» – Олександром Ковалем.

Автомобіль – це складний механізм, який складається з різноманітних систем і агрегатів. В процесі експлуатації автомобіль проходить технічне обслуговування, а також потребує ремонту, коли певні запчастини, наприклад деталі двигуна, трансмісії або гальмівної системи зношуються або виходять з ладу. І в будь-якому випадку виникає потреба в покупці запчастин. Зараз ринок запчастин пропонує безліч деталей різної якості і в різному ціновому діапазоні. Як правило, покупець опиняється перед дилемою, купувати оригінальні або неоригінальні запчастини. Олександр Васильович, що Ви порадите нашим читачам?

Олександр Коваль: «У першу чергу, не витрачати час на пошуки запчастин, а звернутися на офіційне СТО, де Ви зможете отримати повний комплекс послуг від підбору оригінальних запчастин до якісної установки з гарантією».

Поясніть, будь ласка, чим відрізняються оригінальні запчастини від неоригінальних?

Олександр Коваль: «Оригінальні запчастини – це запчастини, які виготовляються безпосередньо автовиробником або по замовленню автовиробника, і мають каталожний номер, так зване маркування. Виробляючи запчастини, автовиробник встановлює вимоги до виробництва запчастин і контролює їх якість – виготовлена ​​продукція повинна відповідати вимогам і характеристикам автовиробника».

Як же відрізнити оригінальні запчастини від неоригінальних?

Олександр Коваль: «Відрізнити оригінальні запчастини від неоригінальних можна за такими ознаками. По-перше, зверніть увагу на фірмову упаковку. Вона повинна бути брендована логотипом автовиробника і не мати видимих ​​пошкоджень. По-друге, на самій деталі вибивається індивідуальний номер, який присвоюється заводом-виробником, а також бренд виробника».

Питання ціни. Як правило, оригінальні запчастини коштують на 30-50% дорожче, ніж неоригінальні. Чи варто переплачувати за оригінальну запчастину? І чому?

Олександр Коваль: «Надбавку в ціні можна пояснити наступними факторами. По-перше, оригінальні запчастини повністю сумісні з конструкцією автомобіля та забезпечують таким чином швидку заміну. По-друге, установка оригінальної запчастини на офіційному СТО забезпечує дію гарантійних умов. Оригінальні запчастини можна легко замінити по гарантії в разі заводського браку. Наприклад, на оригінальні запчастини, встановлені на всіх СТО «Богдан-Авто Холдинг», надається гарантія від заводу-виробника терміном до 1 року. І навпаки, використання неоригінальних запчастин є приводом для анулювання гарантії на автомобіль. По-третє, оригінальні запчастини проходять тести на відповідність технічним вимогам автовиробника, тому вони мають більш високу якість і експлуатаційну надійність. В свою чергу, серед неоригінальних запчастин часто зустрічаються деталі з заводським браком, використання яких може призвести до подальших поломок і дорогих ремонтів. Тому, якщо запчастина пропонується за зниженою ціною, а упаковка не викликає довіри – краще пошукайте альтернативу.»

Де купувати оригінальні запчастини?

Олександр Коваль: «Якщо Ви вирішили купити оригінальні запчастини, Вам варто звернутися до офіційних дилерів бренду або на офіційне СТО. Наприклад, компанія «Богдан-Авто Холдинг» пропонує широкий асортимент оригінальних запчастин для автомобілів брендів Subaru, Hyundai, Jac, Great Wall, Haval. У разі, якщо Ваш автомобіль має значний пробіг і не підлягає гарантійному обслуговуванню, Ви можете скористатися вигідними умовами програми «Привілеї автомобілів зі стажем» і придбати оригінальні запчастини зі знижкою 10% *.

*Умови постгарантійної програми поширюються на автомобілі брендів, які представлені в дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг»: Subaru, Hyundai, Jac, GreatWall, Haval.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.