Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Запрошуємо до співпраці!

21 Сентября 2016

Шановні партнери!

Work 1 news

Мережа дилерських центрів "Богдан-Авто Холдинг", що представлена брендами HYUNDAI, SUBARU, SKODA, CITROEN, RAVON, GREAT WALL, JAC та розміщена більш ніж в двадцяти містах України, запрошує до співправці торговельні організації в напрямку реалізації супутних товарів в мережі наших дилерських центрів. 

Якщо у Вас є пропозиції щодо розміщення автотоварів, аксесуарів, елементів тюнінгу та інших супутніх товарів чи послуг, що стануть у нагоді клієнтам автосалонів та сервісних станцій, просимо Вас надсилати пропозиції та відгуки на електронну адресу:

sergiy.pustovit@bogdanauto.com.ua

Про мережу:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, Ravon, JAC, Skoda, Citroёn, Subaru, Bogdan, Lada, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан. Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua. Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в Facebook і YouTube.

 

 Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг