Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Термокружка в подарунок до Дня захисника України для клієнтів офіційного сервісу Hyundai на Подолі

11 Октября 2018

Триденні вихідні - це прекрасний привід підготувати свій автомобіль до «будь-якого повороту». Тим більше, що в офіційному СТО Hyundai на Подолі можна бути впевненим у високій якості проведення всіх сервісних робіт.
До Дня захисника України всіх чоловіків чекають подарунки* у вигляді терморужок, що дозволять насолоджуватися гарячою кавою або чаєм під час поїздок.

828Y475

Запис на сервіс:
  м. Київ, вул. Новоконстянтинівська 1а,
  (044) 207-50-00.

*Мається на увазі можливість придбання клієнтом станції технічного обслуговування ТОВ "Богдан Авто" термокружки за 1 грн., в т.ч. ПДВ - 0,17 грн.
Місце проведення: м. Київ, вул. Новоконстянтинівська 1а.
Акція діє з 13.10.2018 по 15.10.2018 (включно).Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг