Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Спеціальні вигідні умови придбання легендарного седану Hyundai Sonata

23 Октября 2017

Sonata1

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОДИЛЕР "Богдан-Авто Холдинг" оголошує спеціальні вигідні умови придбання седана бізнес-класу Hyundai Sonata .
У листопаді 2017 року діють спеціальні умови* на придбання седану Hyundai Sonata сьомого покоління за програмою HYUNDAI FINANCE, ціни на який стартують з позначки 615 700 грн.

Мінімальний авансовый платіж – 10%

Термін кредитувания – від 1 до 7 років
Знижена відсоткова ставка порівняно з аналогічними програмами інших брендів
Ставка 0,01%* річних на 2 роки при авансі від 30%
Фіксована ставка на весь термін кредитувания
Відсутність додаткових платежів та комісій (тільки відсоткова ставка по кредиту)

В Україні седан бізнес-класу Sonata можна придбати у чотирьох комплектаціях: Comfort, Express, Prestige, Premium. У переліку обладнання, доступного для цієї моделі – широкий вибір опцій. Серед них: інноваційна інтегрована система активного управління (VSM), системи електронного розподілу гальмівного зусилля (EBD), електронного контролю стійкості (ESC), інтелектуальний круїз-контроль, система допомоги при паркуванні, визначення «сліпих» зон, сім подушок безпеки, підігрів руля, підігрів передніх та задніх сидінь, мультимедійний комплекс (RDS-радіо + CD/МР3 + 6 динаміків) з навігацією та інші опції.

Sonata2

Hyundai Sonata комплектується економічним та високоефективним 2,0-літровим бензиновим мотором потужністю 154 кінських сил. Для поціновувачів динамічного розгону доступний 2,4-літровий двигун потужністю 178 кінських сил. У парі з 2.0-літровим мотором працюють 6-ступінчасті МКПП та АКПП, а з більш потужним 2.4 літровим силовим агрегатом – тільки 6-швидкісний «автомат».
Поспішайте! Кількість автомобілів – обмежена.

Детальніше про Hyundai Sonata

*Пропозиція діє у всій дилерській мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Ціни вказані включаючи ПДВ станом на 01.11.2017 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

Кредитують OTP Банк, Глобус Банк, Кредобанк, УкргазбанкИнформация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг