Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Купуй авто в мережі підприємств Богдан Авто Холдинг - отримуй вікенд для 2х у заміській резиденції

20 Июля 2018

Літо обіцяє бути яскравішим, купуйте автомобіль Hyundai, Great Wall, JAC, HAVAL, Skoda або Subaru в мережі підприємств Богдан Авто Холдинг та отримуйте вікенд для 2х у заміській резиденції.

Насолодіться купівлею нового авто, занурившись в атмосферу заміського відпочинку в затишному ресторанно-готельному комплексі.

Banner

Для участі в акції «Вікенд для 2х в заміській резиденції»:

  • купуйте втомобіль Hyundai, Great Wall, JAC, HAVAL, Skoda або Subaru в мережі підприємств Богдан Авто Холдинг;
  • заповнюйте Анкету учасника акції в період з 20 липня до 31 серпня 2018 року (включно);
  • отримуйте Сертифікат* на відпочинок у заміському готельно-ресторанному комплексі за місцем знаходження підприємств, заснованих за участю ТОВ «Богдан-Авто Холдинг»**.

Період проведення акції: з 20.07.2018 р. до 31.08.2018 р. (включно).

Встигніть взяти участь в акції та здійснити свою мрію!

*мається на увазі можливість придбання учасником акції вищезазначеного Сертифікату за 1 грн., в т.ч. ПДВ - 0,17 грн. Якість умов відпочинку залежить від моделі та марки придбаного автомобіля.
** акція діє на всій території України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій.

Офіційні правила участі в рекламно-маркетинговому заході «Вікенд для 2х у заміській резиденції»Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг