Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Hyundai Elantra – у грудні стає доступнішою у мережі Національного Автодилера

2 Ноября 2017

Офіційний дилер автомобілів Hyundai в Україні "Богдан-Авто Холдинг" оголошує про встановлення привабливої цінової пропозиції на модель Elantra. Придбати автомобілі за вигідними цінами у салонах офіційних дилерів можна до 29 грудня 2017 року

 

Hyundai elantra 2

В автоцентрах Національного Автодилера інноваційний, надійний та комфортний седан Elantra з бензиновим мотором об’ємом 1.6 літрів та механічною коробкою передач у комплектації Classic можна придбати за ціною 439 500 грн.

Акційна вартість Elantra у комплектації Classic з двигуном 1.6 літрів та автоматичною коробкою передач складає 475 300 грн.
В комплектації Classic автомобіль Hyundai Elantra оснащено подушками безпеки водія та переднього пасажира, кондиціонером з фільтром салону, центральним замком та іммобілайзером, електросклопідйомниками передніх та задніх дверей, електропідсилювачем керма, датчиком тиску у шинах, бортовим комп’ютером, обігрівом заднього скла, аудіосистемою з 6 динаміками та іншим обладнанням.

Автомобілі Hyundai Elantra можна придбати у кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.                

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

* Пропозиція діє з 1 листопада до 29 грудня 2017 року в усій дилерській мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 04.12.2017 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.    

Детальніше про HYUNDAI ELANTRA

Hyundai elantra 1

Дилерська мережа "Богдан-Авто Холдинг" є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів. Організатор акції - ТOВ «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг