Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Привілеї для автомобілів зі стажем

18 Марта 2015

Національний Автодилер Богдан-Авто Холдинг рекомендує вигідну альтернативу! В сервісній мережі Богдан-Авто Холдинг діє післягарантійна програма «Привілеї для автомобілів зі стажем». Незалежно від марки автомобіля*, кожен власник післягарантійного авто при обслуговуванні на СТО мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг отримує - 20% на послуги (за винятком кузовних і малярних робіт) та - 10% на запчастини.

Postharantiia na avto 828x475

Висока кваліфікація фахівців сервісу в поєднанні з дотриманням вимог заводу-виробника і новітніми технологіями дозволяє домогтися максимальної якості обслуговування та забезпечити ваш комфорт і безпеку.

* Умови програми поширюються на постгарантійні автомобілі брендів, що представлені в дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг»: Hyundai, Subaru, Great Wall, JAC, HAVAL, Ravon. Умови гарантії на кожен автомобіль дізнавайтеся на сайті www.bogdanauto.com.ua.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг