Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

До 2% бонусів на додаткове обладнання при купівлі авто в мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг

26 Апреля 2018

Відтепер купівля нового автомобіля в мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг стане вдвічі приємніше!

Завдяки унікальній можливості отримати до 2% бонусів на додаткове обладнання при купівлі автомобілів Hyundai, Great Wall та Skoda в період з 24 квітня по 30 червня 2018 року.
Віртуальний бонус у розмірі від 1,5% до 2% нараховується* від ціни придбаного авто на день підписання договору купівлі.

Твій автомобіль чекає на тебе в мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг!

*мається на увазі можливість придбання додаткового обладнання з переліку зі знижкою до 99%, де знижкою виступають нараховані віртуальні бонуси. При цьому продавець є підприємство, засноване за участю ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Розмір бонусу залежить від моделі та марки придбаного автомобіля.

Spring 2perc bah fbИнформация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг