Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Українська «Богдан» та білоруський «МАЗ» домовились про виробництво вантажівок в Черкасах

15 Марта 2016

Українська корпорація «Богдан» та Мінський автомобільний завод (Білорусь) уклали угоду про виробництво на потужностях корпорації в Черкасах вантажівок подвійного призначення із білоруських та українських комплектуючих: 5316 із колісною формулою 4х4, 6317 із колісною формулою 6х6, а також в подальшому планується організація виробництва сідлового тягача 6425 із колісною формулою 6х6. Автомобілі випускатимуться під брендом Богдан. Обсяги виробництва залежатимуть від потреб ринку.

Техніка на потужностях Богдана виготовлятиметься за повним циклом: збирання шасі, зварювання, фарбування, встановлення вантажної платформи.

В подальшому український автовиробник має намір ще більше локалізувати виробництво залучивши вітчизняних виробників комплектуючих. Зокрема, для виробництва вантажівок можуть бути залучені ПАТ «КрКЗ» (м. Кременчук), ПАТ «Росава» (м. Біла Церква), ІСТА (м. Дніпропетровськ).

За словами, Владислава Сопіта, директора заводу «Богдан», техніка яка виготовлятиметься на заводі в Черкасах матиме подвійне призначення і може бути використана як цивільними так і силовими структурами в зоні проведення АТО.

Необхідно зазначити, що угода між українським «Богданом» та білоруським МАЗ не перший приклад співпраці. Компанії вже мали багато спільних проектів і зарекомендували себе як надійні партнери.

Источник информации: http://bogdan.ua/ru/press-center/id/720.htmlИнформация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг