Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

SUBARU WINTER SERVICE WEEKEND 2018

29 Ноября 2018

Особлива подія, два дні спеціальних умов обслуговування Вашого авто, індивідуальне піклування, ексклюзивний сервісний Джокер, розіграші, подарунки, презентація All-NEW FORESTER, тест-драйви і гарний настрій – це SUBARU WINTER SERVICE WEEKEND 1-2 грудня 2018 року.

Fb winter

Шановні субаристи!

Офіційний дилер бренду SUBARU «Богдан-Авто Поділ» має честь запросити Вас на виняткову подію у форматі зимового сервіс-уікенду, що проходитиме 2 дні – 1 та 2 грудня – суботу та неділю.

Початок зимового періоду – не привід для нудьги, а навпаки – ідеальний час для того, щоб перевірити свій Subaru, провести час у колі однодумців, протестувати Forester 2019 модельного року. Це повністю оновлений автомобіль, який з першого погляду надихає на подорожі та розширює горизонти для тих, хто любить активний спосіб життя і цінує надійність, позашляхові якості та безпеку. За 20 років історії легендарна модель налічує 4 покоління, кожне з яких змінювалося і  удосконалювалося відповідно до вимог ринку і потреб клієнтів. А на SUBARU WINTER SERVICE WEEKEND ви маєте можливість відчути переваги 5-го покоління на тест-драйві.

Реєструйтесь на діагностику за вигідною ціною на сайті http://subaru.kiev.ua/uk/page/19 або за телефоном (044)207-41-01 та завітайте до нас у період сервісного уікенду 1 або 2 грудня і Ви отримаєте ряд бонусів:

  • Джокер, який дає право на -50% на послуги СТО і -20% на запчастини і аксесуари, яким можна скористатись до кінця року;
  • автоматично станете учасником розіграшу подарунків від нашого автоцентру, а також наших партнерів;
  • зможете випробувати автомобілі SUBARU під час тест-драйву мальовничими маршрутами Подолу: Subaru Forester, Subaru Outback та абсолютно новий Subaru Forester з відмінними ходовими якостями завдяки симетричному постійному повному приводу AWD і високим рівнем безпеки, у тому числі, завдяки системі EyeSight;
  • отримаєте можливість придбати запчастини та аксесуари зі значною економією під час заходу.

 

Реєструйтесь і приходьте на Subaru Winter Service Weekend, щоб відчути особливий сервіс та індивідуальне піклування про кожного нашого гостя.

Посилання для реєстрації: http://subaru.kiev.ua/uk/page/19

І пам’ятайте, що з SUBARU на Подолі – Ви завжди будете у виграші.

Чекаємо на Вас за адресою: м.Київ, вул. Новокостянтинівська, 3.

Час проведення заходу: 1 та 2 грудня 2018 року:
10:00-16:00 тест-драйв;
10:00-17:00 свято гарного настрою.

*вказаними вигідними цінами на діагностику можна скористатись 1 або 2 грудня 2018 року. Знижки надаються одноразово (в обмін на Джокер) з 01 по 31 грудня 2018 року на технічне обслуговування та поточний ремонт автомобілів Subaru, що пройшли діагностику на СТО ТОВ "Богдан-Авто Поділ", окрім послуг з кузовного ремонту. Детальні умови акціі - на www.subaru.kiev.ua або за тел. (044)207-41-01.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг