Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

ŠKODA – автомобільний партнер столичної велогонки

30 Августа 2018

ŠKODA уже 14 років є офіційним партнером наймасштабнішої велогонки світу - Тур де Франс (Tour de France). Продовжуючи традиції підтримки велоспорту, компанія «Єврокар» виступить партнером велопробігу «Київська сотка 2018», який відбудеться 2 вересня у центрі столиці.

Skoda velogonka

Історія марки ŠKODA тісно пов'язана з велоспортом. Вона почалася ще в 1895 році, коли інженери Лаурин і Клемент, засновники компанії ŠKODA, створили серію інноваційних велосипедів. Через десять років з конвеєра зійшов перший автомобіль марки - модель Voiturette A. Згодом інженери заглибилися в виробництво автомобілів, проте ніколи не втрачали зв'язок зі світом велоспорту.

Сьогодні автомобілі ŠKODA максимально продумані в деталях і ідеально підходять для подорожей. Серед відмінних рис ŠKODA місткі багажні відділення, опціональні системи повного приводу, система трансформації VarioFlex і різноманітні аксесуари, такі як кріплення для перевезення велосипедів та елементи для захисту від бруду.

«Київська сотка 2018» збере 1500 учасників з багатьох країн світу, яким доведеться подолати трасу в 100 кілометрів. Маршрут почнеться з вулиці Хрещатик і простягнеться до Одеської площі. Серед учасників - професійні і непрофесійні спортсмени, велосипедисти на гірських, шосейних і Сітібайки, а також на оригінальних велосипедах «Україна» з України, Білорусії, Нідерландів, Швеції, Польщі, Чехії, Швейцарії, США та інших країн світу. Супроводжувати спортсменів, а також надавати технічну підтримку будуть SUV від ŠKODA - KODIAQ і KAROQ.

Богдан-Авто Холдинг, як офіційний дилер автомобілів ŠKODA запрошує всіх бажаючих відвідати захід!

Дата: 2.09.18

Час: 8:30

Місце: м. Київ, Майдан Незалежності.

 Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг