Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

ŠKODA AUTO інвестує в ізраїльський стартап ANAGOG

26 Июля 2018

Млада-Болеслав / Тель-Авів, 19 липня 2018 року - ŠKODA AUTO стала міноритарним акціонером ізраїльського високотехнологічного стартапу Anagog. Ізраїльська компанія, заснована в 2010 році, займається розвитком технологій в області штучного інтелекту. Сьогодні дана технологія використовується в більш ніж 100 різних додатках для смартфонів.

Ykoda anagog

«Інвестування такого високотехнологічного проекту як Anagog, дозволить нам знайти новий досвід і знання у сфері сучасних технологій. Штучний інтелект в області мобільності відіграє важливу роль», сказав Голова Ради директорів ŠKODA AUTO Бернхард Майєр (Bernhard Maier), додавши: «Використовуючи технології, розроблені Anagog, ми зможемо краще розуміти наших клієнтів і пропонувати їм індивідуальні рішення».

Інвестування Anagog - це наступний стратегічний крок ŠKODA AUTO. ŠKODA AUTO планує використовувати успішні розробки, з метою розширення спектру послуг цифрової мобільності. Технології, розроблені Anagog, дозволяють аналізувати дані з датчиків смартфонів. Оброблені дані використовують для створення датчиків для транспортних засобів. В Anagog інформація обробляється унікальним програмним забезпеченням штучного інтелекту. В даний час ця технологія вже використовується в більш ніж 100 різних додатках для смартфонів.

ŠKODA AUTO спільно з стратегічним партнером і імпортером Champion Motors внесли свій вклад в технологічний розвиток заснувавши підприємство ŠKODA AUTO DigiLab Israel Ltd. Голова Ради директорів Ofer Tziperman зазначив: «Ми пишаємося можливістю працювати з таким сильним партнером, як ŠKODA AUTO. Разом ми плануємо розробити нові цифрові рішення».

Як один з найголовніших трьох напрямків, крім електромобільності і автономного водіння, цифровізація буде визначати зміну мобільності. Не випадково був обраний Тель-Авів, адже це місто вважається одним з найдинамічніших місць в світі для IТ-стартапів. Саме тому ŠKODA AUTO DigiLab і ізраїльський імпортер ŠKODA Champion Motors створили спільне підприємство - ŠKODA AUTO DigiLab Israel Ltd.

ŠKODA AUTO DigiLab Israel Ltd вже розпочала співпрацю з десятьма стартапами на початку 2018 року, з них шість перебувають на стадії розробки. Основними напрямками в роботі є розробки в області штучного інтелекту, баз даних, кібербезпеки та технологій датчиків транспортних засобів.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг