Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Ravon вже поряд!

27 Октября 2016

Автодилер «Богдан-Авто Запоріжжя» пропонує познайомитись з компактним міським автомобілем Ravon R2, що буде експоновано з 26 жовтня по 8 листопада 2016 року на першому поверсі популярного ТРЦ «Аврора» за адресою: пр. Соборний (пр. Леніна), 83/85.

Популярний Ravon R2 не буде лякати великою ціною на Halloween, бо цей автомобіль є чемпіоном в номінації «Співвідношення ціна-якість».
З огляду на ціну, яскравий Ravon R2 непогано оснащений. Крім автомата, в базовій комплектації у нього є ABS, дві подушки безпеки, підсилювач керма, «музика» з USB і навіть центральний замок з дистанційним управлінням. У більш дорогих версіях є кондиціонер і легкосплавні диски, а число подушок безпеки досягає шести. Хетчбек комплектується 1,25-літровим мотором потужністю 85 к.с. в парі з 4-ступінчастим автоматом.

Zap ravon n1

Zap ravon n2

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Citroёn, Subaru, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в Facebook, Vkontakte і YouTube.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг