Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Презентація флагманської моделі HAVAL H6 в Одесі

5 Октября 2018

29 вересня 2018 року в Автоцентрі на Таїрова (м. Одеса) відбулась презентація флагманської моделі HAVAL H6. Україна - перша країна в Європі та третя в світі, де стартували продажі нового покоління кросовера.

1

Автомобілю притаманний унікальний дизайн, розроблений П'єром Леклерком, який довгий час створював дизайн сучасних автомобілів BMW, а також Kia та Citroen. Кросовер поставляється з двома типами бензинових турбо двигунів об'ємом 1,5 і 2,0 літра, обидва з 7-ступінчастою автоматичною КПП з дводисковим мокрим зчепленням.

HAVAL H6 оснащений інтелектуальними системами безпеки, системами допомоги водієві, системами захисту дітей і пішоходів. Стійкість кросовера на дорозі в будь-яких умовах забезпечує система курсової стабілізації (ESP) Bosch 9 покоління. Також в оснащення HAVAL H6 входять антиблокувальна система (ABS), система розподілу гальмівного зусилля (EBD), Система екстреного гальмування (BA), система допомоги при спуску (HDC), Система моніторингу сліпих зон, система контролю тиску в шинах (TPMS) і ряд інших систем активної безпеки, покликаних запобігти аварійним ситуаціям.

2

Ціни на HAVAL Н6 починаються від 581 400 гривень за комплектацію Fashionable, а на топову Supreme c 2-літровим двигуном - 681 150 гривень.

«Ми робимо великий акцент саме на цю модель, оскільки вона знаходиться в найпопулярнішому сегменті і вигідно відрізняється від конкурентів. HAVAL Н6 має високий рівень оснащеності і безпеки. Ще жодна модель автомобіля не піддавалася таким суворим випробуванням і краш-тестам як Н6! І ми цілком впевнені у високій якості пропонованих нами авто» - зазначив Борис Ткаленко, директор ТОВ «Богдан Індустрія», офіційного імпортера HAVAL в Україні.

3

Офіційні дилерські центри HAVAL мережі автосалонів Богдан-Авто Холдинг:

  • в Одесі, Люстдорфська дорога 114, тел. (048) 718-34-01;
  • в Запоріжжі, вул. Сергія Тюленіна 11Б, тел. (061) 283-30-87.


Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг