Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Nio побудував перший маршрут зі станціями по заміні батарей

18 Февраля 2019

Китайський виробник електромобілів Nio оголошує про завершення будівництва першої мережі станцій по швидкій заміні акумуляторних батарей. На автомагістралі G2 між Пекіном і Шанхаєм протяжністю понад 1000 кілометрів було побудовано вісім станцій. - повідомляє Electrive.net.

1

На карті, опублікованій Nio, також показаний другий коридор з 18 додатковими станціями по заміні батарей, розташованими між Пекіном і Шеньчжень.

2

За словами виробника, акумуляторні батареї електромобілів Nio можуть бути замінені на повністю заряджені протягом трьох хвилин. Перші вісім станцій по заміні батарей розподілені рівномірно по маршруту довжиною близько 1180 км між Пекіном і Шанхаєм. За займаною площею вони рівні трьом паркувальним місцям. У той же час процес заміни повністю автоматизований: автомобіль в'їжджає на станцію, де його приймає система, яка автоматично виконує заміну батареї. Поки що система сумісна тільки з моделлю Nio ES8.

Підготовлено за матеріалами Electrive.net.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг