Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Hyundai Santa Fe удостоївся титулу SAFETYBEST-2018 за інноваційну систему безпеки

17 Декабря 2018

Перша в світі система розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert), розроблена компанією Hyundai Motor, удостоїлася перемоги в номінації SAFETYBEST-2018 престижного європейського конкурсу AUTOBEST. Журі конкурсу, до якого входять журналісти з 31 країн Європи, включно з Україною, відзначило інноваційність цієї системи безпеки, якою оснащується кросовер Hyundai Santa Fe четвертого покоління.

1

Перша в автомобільній промисловості система розпізнавання присутності задніх пасажирів, яка також може відстежувати присутність на задньому ряду домашніх тварин або об'єктів, сповіщає водія за допомогою світлової та звукової сигналізації, а також - повідомленням на мобільний телефон, якщо він забув випустити з салону пасажирів або вихованця. Журі конкурсу відзначило цю інновацію як найважливішу, яка допоможе водіям вчасно згадати про забутих в автомобілі дітей, і, тим, самим відверне летальні випадки, особливо у спекотну пору року.

«Видатна система безпеки від Hyundai, яка допомагає забудькуватим батькам згадати, що у них в машині залишилася дитина, хоча і проста за своїм алгоритмом роботи, але виконує важливу роль, запобігаючи трагічних випадків. Принцип конкурсу AUTOBEST - це пошук чудових, але в той же час простих рішень, які допомагають зробити кожну поїздку в автомобілі комфортніше і безпечніше. І система безпеки від Hyundai відповідає цьому принципу в повній мірі», - заявив Ден Варді, засновник і президент конкурсу AUTOBEST.

Офіційна церемонія вручення нагород AUTOBEST-2018 відбудеться в лютому 2019 року.

Показово, що раніше наявність і функціональність системи Rear Occupant Alert в кросовері Santa Fe відзначили експерти Європейського комітету з оцінки безпеки транспортних засобів EuroNCAP, які присудили моделі вищий рейтинг безпеки - 5 «зірок». Такий же високої оцінки удостоївся і водневий кросовер Hyundai NEXO.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа підприємств Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг