Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Hyundai Motor і Michelin спільно розроблять шини для електрокарів і преміальних авто

27 Ноября 2017

Віце-президент компанії Hyundai Motor Ян Вун Чул і президент відділення шин для сегменту первинної комплектації Michelin Венсан Руссе-Рувьер підписали угоду, за умовами якої компанії спільно розроблять нові всесезонні шини для електромобілів наступного покоління. Нові шини сприятимуть підвищенню енергоефективності електрокарів та збільшенню запасу ходу. Компанії також розпочнуть розробку шин для моделей люксового бренду Genesis.

171115 hyundai motor to develop new all-season tires for electric vehicles with michelin

«Радий повідомити про початок технічного співробітництва з Michelin, оскільки це партнерство дозволить нам прискорити розробку та впровадження нових технологій, - зазначив пан Ян Вун Чул. - Завдяки підтримці з боку Michelin електромобілі Hyundai наступного покоління будуть мати поліпшені ходові якості і енергоефективність, що створить пряму вигоду споживачам. Ми також будемо використовувати це партнерство і в більшому масштабі, оскільки плануємо розробку шин для люксових моделей, що випускаються під брендом Genesis і спортивних авто».

Спільно розроблені шини будуть встановлюватися на електромобілі, серійне виробництво яких почнеться після 2020 року. Фахівці Michelin і Hyundai також розроблять ексклюзивні шини для моделі, яка прийде на зміну теперішній версії люксового седана Genesis G80. Як відзначили в Hyundai, технології Michelin дозволять поліпшити керованість, а також підвищити якість ходу, зокрема зменшити вібрації на високих швидкостях.

«Початок співпраці наших компаній - важлива подія для Michelin, і ми пишаємося тим, що Hyundai вибрала нас для спільної розробки шин для нових електричних і люксових автомобілів, - зазначив пан Руссе-Рувьер. - Michelin постійно інвестує в створення нових технологій і інновацій, що поліпшують характеристики наших шин і дозволяють зробити використання автомобілів більш комфортним, безпечним і екологічним. Упевнений, що партнерство з Hyundai відкриє для нас безліч нових можливостей».

У майбутньому партнери також мають намір розширити співпрацю за рахунок обміну досвідом і навчальних курсів для співробітників.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг