Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

Дні безпеки зі ŠKODA

7 Ноября 2018

З 17 по 18 листопада в автосалонах Богдан-Авто Холдинг, дилерських центрах ŠKODA, пройде освітня програма з безпеки дорожнього руху. Запрошуємо всіх шанувальників марки захоплююче провести вихідні з одним з найнадійніших автомобільних брендів.

07.11 1

«Дні безпеки зі ŠKODA» - заходи, які проводяться в дилерських центрах з метою звернути увагу на безпеку дорожнього руху та підвищити рівень обізнаності учасників руху. У програмі заходів запланована цікава лекція, тематичні конкурси, спеціальні розіграші та багато іншого. У реалізації програми візьмуть участь представники Міжнародного благодійного фонду допомоги постраждалим при ДТП та Інституту медицини транспорту МОЗ України, разом з якими ми хочемо звернути увагу на значимість даного питання.

Гості дилерських центрів також зможуть ознайомитися з модельним рядом автомобілів ŠKODA, зробити тест-драйв новинок і дізнатися про існуючі інтелектуальні системи безпеки, які інтегровані в автомобілі ŠKODA, такі як: розпізнавання втоми Drive Alert, система Light Assist, Traffic Alert і інші.

Для маленьких гостей буде організована дитяча зона. Богдан-Авто Холдинг запрошує юних пішоходів і пасажирів стати учасниками конкурсу дитячих малюнків на офіційній сторінці ŠKODA в Facebook. Для участі необхідно розмістити малюнок на тему «Правила дорожнього руху» в коментарях під постом конкурсу. За допомогою random.org буде вибрано декілька переможців, які отримають приємні призи від ŠKODA.

Більш того, протягом місяця на сторінці ŠKODA в Facebook пройде розіграш уроків безпечного водіння для практикуючих водіїв, під час яких навіть досвідчені водії зможуть отримати нові корисні навички і підвищити рівень безпеки свого водіння і взаємодії на дорозі з іншими водіями і пішоходами. Слідкуйте за нашими оновленнями на офіційній сторінці в Facebook.

Будьте в безпеці з ŠKODA!

Офіційні дилерські центри ŠKODA мережі автосалонів Богдан-Авто Холдинг:
в Харкові, просп. Московський 256 Г, тел. (057) 349-40-77;
в Черкасах, вул. Сумгаїтська 8, тел. (0472) 33-92-22.Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг