Присоединяйтесь к нам —

Национальный Автодилер

2025 рік: Потенціал ринку електромобілів

7 Февраля 2019

Консалтингова фірма Strategy Analytics проаналізувала ринок електрифікованих автомобілів і спрогнозувала ситуацію на найближче десятиліття. – повідомляє Elektroauto-News.net. На даний час тільки один відсоток автомобілів, вироблених в усьому світі, обладнаний батареєю. Але даний сегмент стрімко зростає, оскільки технологія поступово стає більш доступною і придатною для повсякденного і масового використання.

1

Згідно з аналізом, сьогодні ринок електронних транспортних засобів і гібридів неухильно зростає. Проте, щодо альтернативних приводів немає стандартного рішення, навпаки, сьогодні доступні різні види гібридних автомобілів, акумуляторні електромобілі і все більше моделей на паливних елементах. Цей широкий вибір є «вирішальною умовою для появи масового ринку», - пише в журналі All-Electronics Іен Річес, виконавчий директор з глобальної автомобільної практики в Strategy Analytics.

Strategy Analytics очікує значне зростання попиту на електрифіковані автомобілі в найближчі роки. До 2025 року, згідно з консервативним прогнозом компанії, з виробничих ліній зійде 27 мільйонів електрифікованих автомобілів, що складе близько чверті світового виробництва нових автомобілів. Близько семи мільйонів з них повинні бути електромобілі, більше половини яких, ймовірно, буде вироблено в Китаї. Вісім мільйонів автомобілів повинні з'явитися до 2025 року з 48-вольтовим «м'яким» гібридом. Саме «м'які» гібриди, оснащені електричною системою на 48 вольт, Strategy Analytics розглядають як сегмент з сильним ростом.

У період після 2025 консалтингова фірма очікує вступ у «другу фазу зростання», оскільки поступово почнуть вступати в силу перші заборони на продаж нових бензинових автомобілів в таких країнах, як Норвегія (2025 рік), Китай, Ісландія, Ізраїль, Індія, Ірландія і США, а також Нідерланди (2030) і з 2040 року – Франція, Великобританія, Тайвань і США, штат Каліфорнія. Багато інших урядів теж розглядають можливість введення заборони на водіння автомобілів з бензиновим двигуном. З цієї причини Strategy Analytics переконаний, що майбутнє належить електроприводу.

Підготовлено за матеріалами Elektroauto-News.net (https://www.elektroauto-news.net/2019/studie-marktprognose-elektromobilitaet-2025).Информация на данном сайте о цене/оборудовании/комплектации/акциях носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является офертой, определяемой положениями ст. 641 Гражданского кодекса Украины. Компания не несёт ответственности за любую информацию, размещенную на других интернет-ресурсах, и оставляет за собой право изменять информационное наполнение данного сайта без предварительного уведомления. Актуальную стоимость автомобилей на день покупки уточняйте, пожалуйста, в автоцентре. За более детальной информацией обращайтесь в дилерские центры
© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг